Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 pasival járok és néggyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pasival járok és néggyel flörtölök. Helyes dolog ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Van egy 15 éves pasim(Herceg)egy msáik aki az osztálytársam(Roland)me még egy ő 17 éves(Árpika)az osztályból még 4 egy flörtölök.Nagyon jó pasik akikkel járok.Szerencse mé nem tudják hogy mind 3 al járok.nagyon jó apsik és imádom őekt.Választani nemtudok.De arrA gondoltam hogy ha mekérdezem őekt hogy 3 asba csinálhatjuk e!Helyes ez?
2008. nov. 25. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
nemaz.hanem gondolkodtam.télleg minekm annyi pasival járni.elöbb megkellett volna kérdeznem tőletek ezt.mert modnjuk a barátnőmnekm teccik a róland és eléeht a roland ő vele jött össze.nemtudom.de mondjuk a roland al nemvoltam olyan jóba miont a másik kettővel.mert sokszor lerázott.ma pedig kétségbeestem hogy szakít mert az egyik lánnyal ment el hazafelé.azért írtam.az elöbb msn en emg beszéltem vele és azt mondta hogy VÉGE!:(:(:(
2008. nov. 25. 18:03
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
nem tudlak sajnálni.... :(:D
2008. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
ha már itt tartunk nem lehetek a negyedik?XD pfff szánalmas kis pic*ák
2008. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

de ez csak egy KAMUKÉRDÉSSSSSSSSSSSSSSSS

ne vegyétek már komolyan...

szánalmas egy csaj lehetsz..pfff

2008. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló

1. szerintem kamukérdés. továbbra is azt mondom. nekem kicsit furcsa... főleg, h a sok komment közül pont az enyémre válaszoltál, ami gyakorlatilag egy pszihológiai rendezés a külvilág számára, h jó. ezt a kérdést kimagyarázom. mindegy

2. ha nem kamukérdés, akkor én nem aért sajnállak, mert szakítottatok, hanem mert milyen lehet a LELKED. milyen szegényes, és felületes. de ezen tudnál változtatni, ha akarnál, csak mivel úgylátom, h neked ez a helyes, addig így maradsz. a fiúk így a büdös életbe nem fognak megbecsülni. tudod, tipikus sztory: megtosznak, és kifizetnek. remélem megváltozol.

2008. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
89%

Annyira nagyon sötét buta állat vagy az egész generációddal együtt (tisztelet a kivételnek), hogy az valami fenomenális. Kívánom, hogy apád keverjen le egy k urv@ nagy józanító jellegű pofont.

Később meg ha komoly kapcsolatot szeretnél nem fog működni, mert te leszel a suli rib@nca.Ez igen! Előrelátás rulez! Nembaj, majd leszel emós meg világfájdalom stb. :D

2008. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló

én is 14 vagyok, mégse vagyok ilyen:D de sajnos a legtöbben ilyenek.. mert ezt sulykolják beléjük/belénk, h a mennyiség a fontos. nem a minőség... de mindegy.

2008. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
100%
Ez kész... Tanuljál Drága, hogy legalább a helyesírás menjen. A kommentjeid alapján olyan kislány vagy még... Érdekes a kapott kommentek után, milyen gyorsan elfogytak a pasik az életedből. Kaptál két választ és máris egy pasival kevesebb...írok még egyet-kettőt, azt pasid se lesz:)
2008. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, neked nincs lelkiismeretfurdalásod? Másnak már attól az van, hogy megnéz egy másik fiút/lányt, miközbe párja van.
2008. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés.. a herceges cucc az már előbbis volt. am meg nem ezen az oldalon kéne kiélni a hülyeségeiteket..xDDD
2008. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!