Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők, akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik sosem mondják el magukról az igazat a (leendő) párjuknak, mert ők maguk is szégyellik?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt a múltjukat. Mennyi pasival volt VALÓJÁBAN, hány egyéjszakás, gruppen, szerető státusz, stb... Hogy pontosan tudják magukról, hogy annyira gáz, hogy ha elmesélnék, dobná a pasija, de minimum elszörnyedne? Vagy félnek hogy elhagyná emiatt, vagy össze se jönne vele, így inkább hazudnak. Ilyenkor nem érzik úgy, hogy becsapják a másikat? És itt nem kell azzal jönni, hogy a másiknak semmi köze a múltjához, dehogynem, hiszen pont abból lehet sok mindent leszűrni, a múltja is ő, és joga van tudnia a másiknak, milyen emberrel is ismerkedik. Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.
2020. júl. 15. 14:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
73%
8 Néha nem árt, ha megtanulod a hallgatás művészetét, különösen akkor amikor pont saját magadat járatod le az ostobaságoddal.
2020. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

"Igenis joga van tudni a férfiaknak a múltját "


Akkor a nőknek is.

2020. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Érdekes, minden más témakörben órákat mesélnek magukról meg a múltjukról a nők, még azt is hogy az apjuk verte őket vagy alkoholista volt, stb... ott nem mondják hogy semmi köze a múltjához, cak ebben az esetben, egyedül ezt a témát kerülik, meg összezárnak, mert tudják, hogy szégyenek, pedig a másik fél szerintem nem egy (volt) riba.ncot szretne barátnőnek meg nem akarna elkapni semmi nemibajt, hadd döntsön ő!
2020. júl. 15. 15:04
 14/40 anonim ***** válasza:
39%

"Pont ettől fél sok nő, hogy kiderül a múltjuk, és akkor a kutyának sem kellenének, ez az igazság"


Nem hiszem, hogy félnének. Maximum a rosszlányos nénik, de ők meg már szerintem nem is igényelnek igazi párkapcsolatot csak pénzt.

2020. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Miért baj az, hogy egy jóérzésű férfi tudni szeretné mondjuk azt, hogy volt-e hármasban/gruppenben a másik fél, mert pl ez az ő értékrendjébe nem fér bele, és akkor nem akarna összejönni azzal a nővel? Így ez az ember át lesz verve. Hiába mondják a nők, hogy ez nem számít, igenis számít sok férfinak (ezért is titkolóznak a nők).

Miért baj az hogy a férfi tudni akarja a teljes igazságot, és az alapján dönteni?

2020. júl. 15. 15:13
 16/40 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem akkor is jarnanak a nóvel ha a homlokára lenne írva mennyi pasival volt. Csak te agyalsz rajta mennyivel lehetett előtted, mert esetleg lesz összehasonlítási aránya és akkor neked bukta.

Látszik, hogy egy előítéletes komplexusos frusztrált pasi vagy, akinek nem jó semmi, ha nem volt pasival akkor biztos frigid fapi. a ha volt akkor mennyivel, biztos egy hadsereggel? Te csak Feltételezel nem tudsz, szerinted minden nó kur va. Ezek után miről beszélgessünk?

F23

2020. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

16. Sarkítasz és hazudozol! Ki mondta, hogy minden nő kur.va?? Csak annyit mondtam, hogy mondjanak igazat, hadd döntsön úgy a másik. De tudják hogy egy széhgyenek, így inkább hazudnak, mert akkor nem kellenének a normális pasiknak, miután már kiélték magukat a falu bikáival és meg akarnak állapodni. Meg hogy csak én agyalok rajta?? Ha így lenne, akkor pont hogy nem lenne ez akkora titok meg tabu téma! A nők pontosan tudják, hogy ez számít a megítélésükben (mármint a rendes férfiaknak, nem az olyanoknak, mint te, akinek mindegy hogy hány fa.sz volt benne előtted).

Nem hiába terjedt el, hogy a nőknél fel kell szorozni minimum hárommal, amit mondanak. Vajon miért??

Hiába nyüszítetetk, ti is tudjátok tudat alatt, hogy ez az igazság.

2020. júl. 15. 15:28
 18/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy rendes férfi, egy rendes férfi meg adja a bizalmat nem követelőzik, gyanúsítgat. "Nagyon boldog" kapcsolat lehet egy ilyen örökös negatívan gondolkodó egyén mellett. Mert gondolom a sor itt nem áll meg...
2020. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam vagy 25-el.Imádok sz..opni,részegen is dugtam,hármasban is csinaltam(mondjuk ez a párom kérése volt).Ha nem volt komoly kapcsolatom,akkor ,ha szexet akartam,kerestem valakit.Ezt sokan tudják rólam,sokan megszólnak,sokan lefeküdnének velem,van aki elvenbe,van aki szerelmes,és sokan próbálják megfúrni a kapcsolatom,bár ő mindent tud rólam,és csak ezért,hogyha valaki mondd neki valamit ne érje váratlanul.

És senkinek nincs joga elítélni a másikat a szexuális szokásai miatt.Nincs mit szégyelbem.Van amit máshogy csinálnék,de csak ennyi.

2020. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
70%
Sajnáljuk, hogy impotens vagy kérdező, de ennek miért kell ekkora feneket keríteni és összeesküvés-elméleteket gyártani? (Ne válaszolj, költői kérdés)
2020. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!