Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők, akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik sosem mondják el magukról az igazat a (leendő) párjuknak, mert ők maguk is szégyellik?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt a múltjukat. Mennyi pasival volt VALÓJÁBAN, hány egyéjszakás, gruppen, szerető státusz, stb... Hogy pontosan tudják magukról, hogy annyira gáz, hogy ha elmesélnék, dobná a pasija, de minimum elszörnyedne? Vagy félnek hogy elhagyná emiatt, vagy össze se jönne vele, így inkább hazudnak. Ilyenkor nem érzik úgy, hogy becsapják a másikat? És itt nem kell azzal jönni, hogy a másiknak semmi köze a múltjához, dehogynem, hiszen pont abból lehet sok mindent leszűrni, a múltja is ő, és joga van tudnia a másiknak, milyen emberrel is ismerkedik. Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.
2020. júl. 15. 14:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
73%

Kérdésed költői, mert ha ezt a felvezetést előadod egy nőnek, azonnal menekülni fog.

És légy szíves add elő a nőnek, mert neki meg azt van joga tudni, hogy mekkora korlátolt, ostoba paraszt vagy.

2020. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy a nőgyűlölő válaszokat lepontozzák, nem jelent ői többséget, ugyanis nem minden férfi ért egyet az incelek hisztijével. Sokunknak barátnője, felesége van és helyette is sértőnek érezzük a fröcsögésed.
2020. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%

Vannak dolgok, amiket szégyellek és valószínűleg nem reklámoznék, hacsak nem direkt rákérdez az illető, de nem ilyen jellegűek. Szerintem egyedül olyasmit "erkölcsi kötelesség" kérdezés nélkül is elmondani egy randipartnernek, ami a későbbi kapcsolatunkat is befolyásolhatja. Lehetnek ezek értékrendbeli különbségek (pl prosti vagyok; hithű muzulmán vagyok; házasságig nem szeretnék szexelni; kizárólag a kakiszexet élvezem és másra nem vagyok hajlandó), vagy a közös életre vonatkozó olyan tervek, amiken nem hajlandó változtatni az ember (két hónap múlva kezdek dolgozni űrhajósként és onnantól csak 3 évente járok haza egy hétre; mindenképpen egy fél óvodányi gyereket akarok/semmiképpen nem akarok egyet sem; Kamcsatkában fogok lakni jövő héttől; halálos beteg vagyok és max másfél évem van hátra; a magatehetetlen testvéremmel élek és gondozom).

Nyilván ha mondjuk egy mélyen hívő keresztény pasival randiznék, aki még csak egy szobában sem szeretne tartózkodni kettesben egy nővel házasság előtt, annál értékrendbeli problémát jelenthet az is, ha akár csak egyetlen emberrel szexeltem a múltban, szóval ilyen esetben illik közölni az ilyesmit (de nyilván egy szabadosabb életet élő ember általában nem egy szenttel kíván kapcsolatban lenni). Viszont átlag Lajoskánál, akinek előttem volt 3 hosszú kapcsolata, meg még tiniként kavart pár osztálytársnőjével, meg a balaton soundon lefeküdt egy részeg holland csajjal, meg az exével még szakítás után összejárt, meg részegen egyszer hármasban is csinálta már totál mindegy, hogy 3 vagy 4 emberrel feküdtem le előtte.

2020. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
73%
Én sosem tagadtam,hogy szeretőt tartottam a férjem mellett,akinek ez nem tetszett,mehetett nyugodtan.
2020. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Na és te mit is keresel itt, ha rajtad kívül mindenki hülye? :D
2020. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

"Én voltam vagy 25-el.Imádok sz..opni,részegen is dugtam,hármasban is csinaltam(mondjuk ez a párom kérése volt).Ha nem volt komoly kapcsolatom,akkor ,ha szexet akartam,kerestem valakit."

--na látod kedves 19-es, ezzel nincs semmi baj, ha ezt így előadod ismerkedéskor is, ez a korrekt. Van akinek így is kelleni fogsz, valakinek meg nem, de legalább ők döntik el a tények alapján. Én csak erről beszéltem, az őszinteségről. Csak a legtöbb nő fosik, hogy akkor nem fog kelleni, és inkább hazudik!

2020. júl. 15. 16:41
 27/40 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező,egyszer leostobázol,utána megdícsérsz az őszinteségem miatt.Kicsit figyelj oda.A barátom csak azért tud a múltbeli dolgaimról,hogy ha valaki mondd valamit rólam neki,ne érje váratlanul.Az ilyen megnyilvánulások miatt,amiket itt elő adsz,nem mondják el a nők kivel mit csináltak,azon kívül,hogy semmi köze hozzá senkinek.

Én imádtam riba...nckodni,mégis normális férfiakat is vonzok,akik tudják milyen voltam.

2020. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem unjátok még ezt a "semmi köze hozzá" dumát??, De igenis van köze, hogy tudjon dönteni! Gondolom te is szeretnéd tudni, hogy a leendő pasid pl. verte-e az előző nőjét. Ő meg hogy szereted-e, ha vernek szex közben. Mert akkor pont összeilletek!
2020. júl. 15. 17:04
 29/40 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hogy te vagy az a troll, aki csak arra reagál, amibe bele tud kötni, a többit meg leszarja. Neked nincs értelme véleményt írni, úgyis csak a sajátod érdekel.
2020. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
58%

Jelen!


Helyzettol fuggoen erosen harmadolok, negyedelek, szepitek es bizonyos dolgokrol kussolok.

2020. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!