Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők, akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik sosem mondják el magukról az igazat a (leendő) párjuknak, mert ők maguk is szégyellik?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt a múltjukat. Mennyi pasival volt VALÓJÁBAN, hány egyéjszakás, gruppen, szerető státusz, stb... Hogy pontosan tudják magukról, hogy annyira gáz, hogy ha elmesélnék, dobná a pasija, de minimum elszörnyedne? Vagy félnek hogy elhagyná emiatt, vagy össze se jönne vele, így inkább hazudnak. Ilyenkor nem érzik úgy, hogy becsapják a másikat? És itt nem kell azzal jönni, hogy a másiknak semmi köze a múltjához, dehogynem, hiszen pont abból lehet sok mindent leszűrni, a múltja is ő, és joga van tudnia a másiknak, milyen emberrel is ismerkedik. Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.
2020. júl. 15. 14:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Kieg.: en sem varok onfeltaro vallomasokat masik feltol.
2020. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
64%
Biztos vannak. Én inkább elmondtam neki az első randikon szépen mindent, egyrészt mert szar vagyok titoktartásban és úgyis elköptem volna magam, másrészt meg ha egy csőlátású fsszopó, akkor ne gyűrűvel az ujjamon derüljön ki.
2020. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
88%

Csak azt nem ertem, mi koze a jelenlegi paromnak ahhoz, mit muveltem akkor, amikor ot meg nem is ismertem?


Mondhatni, kieltem magam fiatal koromban, majd jott a ferjem, es huseges feleseg es szereto anyuka lettem. Es nem erdekel tobb frok, mert tudom, hogy mind egykutya.

2020. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam válaszokat, nem tudom, hogy így van-e, mert hetero nőként nem ismerkedem nőkkel, de... pont itt szokták egymást bujtogatni a férfiak, hogy nem kell ám elmondani a prostizásokat, arról nem kell a nőnek tudnia. Nekem nincs "múltam", fapina vagyok, de ha a férfiak magukra azt a szabályt alkalmazzák, hogy a nőnek nem kell tudnia a gusztustalanságokról, a nők miért ne csinálják ezt?
2020. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
6%
Itt a kérdező arra gondol, hogy milyen az, ha két ember aki szereti egymást nem mondd igazat egymásnak.
2020. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
86%

Mert minek stresszeljem olyan dolgokkal, amiket akkor tettem, amikor meg az o letezeserol sem tudtam?


Tudod, az emberek valtoznak.

2020. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
18%
#36 ez szerintem megérthető, de ugyanakkor meg azért szerintem az sem jó dolog, ha az ember nem őszinte. szóvak szerintem ez egy döntés. se az nem igaz, hogy ez a világ legjobb dolga nemnigazat mondani, se az a dráma nem jó amit a kérdező csinál.
2020. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ilyen "durva" szexuális kalandjaim, szexeltem és elveszítettem szüzességem az exemmel, jelenleg pedig a párommal szexelek, aki a 2. férfi, akivel lefeküdtem életemben. Így aztán simán vagyok erről őszinte, sőt, kicsit unalmasnak találom...


Jobb szotori, vadabb sztori a szexuális életemről talán jobban hangzana, bár ideális esetben a férfi nem bánja, ha ilyen röviden összefoglalható a szexuális múltam.


Ha valaki erőszakosan vájkálna a múltamban, az zavarna, majd elmondom, ha úgy van. Amúgy exem pont hazudott, azt hazudta sok lánnyal volt előttem, aztán kiderült, hogy csak eggyel, egyszer. A jelenelgi párom szüzességét pedig én vettem el, de sosem füllentette, hogy nem szűz. Ő amúgy, tehát a pasim, sokkal jobb az ágyban, mint exem. Meg se mondható róla, hogy csak velem szexelt.

2020. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

#35 Akkor miért nem így tette fel a kérdést? Miért a nőket kell támadni megint? Amúgy ha nőként én sem kérek számot, tőlem miért kérnek?

Nekem kevés kapcsolatom volt, el sem szokták hinni. Én pl ezért nem szeretem megmondani.

2020. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj, kerdezo: engem az sem erdekel, ha a ferjem elottem prostizott volna. Ot sem erdekli a multam. Mi a jelennek es a jovonek elunk.
2020. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!