Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy fiú strandolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy fiú strandolni de szégyellem az alakom?

Figyelt kérdés
Kifejezetten sportos testalkatú voltam mint ez a fiú is aki elhívott strandra (randizni) csak az a bökkenő hogy nem találkoztunk egy ideje és én azóta nagyon sokat híztam szóval biztos tök csalódás lenne neki ha egy kisdisznót látna viszont a strandon :( Hájas a hasam is és a fenekem is tök csúnya lett mióta nem sportolok.Gondoltam egyberészes fürdőrucira de abban is akarom hasam lenne mint egy hordó,csak összenyomná a hájat :( Ugyanakkor tetszik a pasi és jó lenne vele összejönni csak lehet így már nem kellek neki.Mit tegyek?Lemondjam és faljak be egy tábla csokit? :(
2020. aug. 6. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, ha a személyiséged érdekli, és jól kijöttök, akkor nem fogja zavarni az a kis plusz, ami felment rád. Gondolom azért nem 50 kilót híztál..
2020. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Menj el mindenképp. Van olyan fürdőruha, ami a hasadon picit beráncolt, az eltakarja a pocit rafinált módon.
2020. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet éppen azért hívott el, mert ilyen vagy.

Azt hiszed nem látni alakod ruhában...


Másrészt, ha egy paraszt, akkor direkt cimborákkal vár, hogy kiröhöghessen....te ismered-ismerted...


Csadorban s ilyesmikben is mehetsz, új vallásodra hivatkozva akár...

2020. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért hívnak el, hogy lecsekkolják a testedet.
2020. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na és mi lett végül?
2020. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja.... hát azóta összejöttünk :P megdícsért hogy milyen szép vagyok :3
2020. aug. 14. 15:03
 17/19 anonim ***** válasza:

16


Ezt még a megfektetés előtt mondta gondolom:))))

2020. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 ő teljesen más ő nem olyan...
2020. aug. 14. 22:19
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Mind ezt mondjátok előtte;)

De legyen majd igazad, kívánom:)

2020. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!