Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznàtok egy 163 centis 83...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznàtok egy 163 centis 83 kilós nővel, vagy ez kizàrt dolog a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Fogytam már 14 kilót tavasz óta, én nyilván egyre jobban érzem magam, csinosabban is öltözöm mint régen, viszont azt vettem észre hogy ugyanúgy láthatatlan vagyok a férfiaknak. Kezd már elmenni az akaraterőm is emiatt a további fogyàshoz, hiszen semmi pozitív megerősítés nincs, ami bíztatna. ☹️
2020. aug. 11. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Kitartás, még 25 kiló, és sok kérőd lesz. Jelenleg még bőven az elhízott kategóriába tartozol (számítsd ki a BMI-det), tehát ne várjál részeredményt. Amint elérted a célod, jó lesz.
2020. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Ne a férfiak miatt akarj lefogyni, hanem magad miatt, az egészséged, az önbizalmad miatt.


Gratulálok az eddig elért teljesítményhez!

És kitartást, hidd el, van olyan férfi, akinek te vagy az istennő. :)

2020. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha gazdagok a szüleid és adnak lakást, autót meg támogatnak benneteket továbbra is akkor sportos, diplomás fiúkkal is egybekelhetsz.
2020. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Számomra nem szimpatikus, ha valaki csak mások miatt akar fogyni. Az azt jelenti, hogy idővel úgyis hízni fog...

Én amúgy adnék ennek egy esélyt, ha normális lenne a mentalitásod. Nem esetem az elhízás, de te magad mondtad, hogy folytatnád.

2020. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Aktívan sportoló férfiként, aki 170 cm magas és 72 kg, nekem ez picit sok lenne. De az elszántságod dícséretes, ne add fel, később meglesz az eredménye jobban!
2020. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

#1 Ne gonoszkodj. Nem kell még 25 kiló. Hova már? 10-15.


Én is azt mondom, hogy a saját önbizalmad miatt folytasd. Azt mondod jobban érzed magad és csinosabban öltözöl. Na pont ezért folytasd.

2020. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
ezt látni kéne, de amúgy dícséretes az előmeneteled és hidd el észre fognak venni :)
2020. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Azért,mert akik nem szeretik a túlsúlyos nőket, azok most se fognak veled foglalkozni,mivel most is erősen túlsúlyos vagy. Lehet szépíteni, de attól még ez a realitás. Nekem inkább az a fura, amikor egy kövér nő lead 15-20 kilót, és mondjuk már nem 110 kilós, csak 90, de állítja, hogy mióta lefogyott, tapadnak rá a pasik. Hát, biztos lehet benne, hogy nem a súlya miatt. Valószínűleg megnőtt az önbizalma, ezáltal megváltozott a kisugárzása, tehát azok a férfiak veszik észre, akiknek 110 kilósan is tetszett volna, csak negatív volt a kisugárzása,és az riasztóan hat mindenkire.

Gratulálok! Szép teljesítmény 14 kilót fogyni, de ezt még csak te érzed. Kívülállók most (is) egy túlsúlyos nőt látnak. Ha a vékony/átlagos testalkatú nő az esetük, nem fognak veled foglalkozni. Valószínű, még te se érted el azt a súlyt, amivel elégedett vagy, és ez látszik meg rajtad. Hiába hordasz csinosabb ruhákat, ha még nem vagy elégedett magaddal. Ha pedig kizárólag a férfiak visszajelzésén múlik az akaraterőd,akkor kár is folytatni. Magadnak akarj fogyni,ne másnak!Sok sikert!

2020. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Kizárt. Még 30kg menjen le.
2020. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Hova menjen már le róla 30kg?

Az már kórosan sovány

2020. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!