Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznàtok egy 163 centis 83...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznàtok egy 163 centis 83 kilós nővel, vagy ez kizàrt dolog a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Fogytam már 14 kilót tavasz óta, én nyilván egyre jobban érzem magam, csinosabban is öltözöm mint régen, viszont azt vettem észre hogy ugyanúgy láthatatlan vagyok a férfiaknak. Kezd már elmenni az akaraterőm is emiatt a további fogyàshoz, hiszen semmi pozitív megerősítés nincs, ami bíztatna. ☹️
2020. aug. 11. 23:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Randizni randiznék vele, és agyon ölelgetném, fogdosnám, csókolóznék vele, mert ezek nagyon hiányoznak, de nem szeretnék vele párkapcsolatba kezdeni, mert én 60 kg alatt vagyok és inkább megkímélném őt a kritikáimtól.
2020. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

11es te a kiloddal meg gebe vagy férfiként!


Kérdező! Magadért tedd, ne másért. Legyél pozitívabb és nyitottabb:)

Van, aki szereti a húsos nőket is. Fő a kisugárzás.

N28

2020. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Jajj ne legyünk már álszentek. Miért baj, ha a férfiaknak akar tetszeni és azért fogy? A nők évezredekig erre mentek, hogy elkápráztassák a férfiakat, ami természetes volt, most meg mindenki letagadja, miközben ugyanez a hajtóerő. Hidd el ha maholnap eltűnnének a férfiak, bezárhatna a fodrász, körmös és nutellát zabálnánk napestig.
2020. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Őszinte leszek, nálam ugyanilyen magassággal 68kg-al sem kellettem, pedig egy-egy randiba beleadtam apait, anyait. Tudnék mesélni. De lehet, hogy ez csak az én saram.
2020. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
14. hát figyelj, nálad sokkal kövérebbeknek van palija, most akkor mondjam azt, hogy nem a te sarad?
2020. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

Emberek, ehhez a magasságot a legideálisabb súly az 50-55 kg. És az NEM gebe!

Én 159 centihez vagyok 47 kg, vékony, enyhén izmos vagyok. Tőlem csak 4 centivel magasabb a kérdező. Egy 60-65 kg-val még mindig molett, enyhén elhízott lenne.


Kérdező, gratulálok az eddig elért eredményedhez. Tarts ki, az egészséged meg fogja hálálni, ha lefogysz emberi súlyra. Ne más miatt fogyj le, hanem magad miatt.

Vannak férfiak, akik ugyan szeretik a kövér nőket, de a vékonyabbakat még mindig többen kedvelik. További sok erőt és kitartást kívánok. 🙂

2020. aug. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%
Feltettem hasonló kérdést én is, annyi különbséggel, hogy én a metnális egészségről, nem a testiről kérdeztem. Sok mentális problémámat küzdöttem le, kezdtem magabiztosabbnak érezni magam, viszont a válasz az volt, hogy amíg teljesen jól nem leszek addig ne számítsak arra, hogy normális kapcsolatom lesz. Az emberek szeretnek egy kész embert maguk mellé akik rendben vannak minden szempontból és a "még dolgozom rajta" sajnos nem fér bele.
2020. aug. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%
163 centimhez 65 kilósan gyönyörű homokóra alakom van, nem vagyok elhízott egyaránt. Minden attól függ,hogy oszlik el rajtad És milyen az alkatod.
2020. aug. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

Es mekkora a melled ...

Nekem 165cm es 70kg vagyok

Ellenben I a meltarto meretem.

Ami azt jelenti h minimum 6kg csak a mellem!!!

Ha A mellem lenne akkor valszeg csak 64kg korul lennek.

2020. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
#6, #10: számoljatok már egy BMI-t. 25 kiló minuszban lenne a magasságához ideális súlynál.
2020. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!