Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznàtok egy 163 centis 83...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznàtok egy 163 centis 83 kilós nővel, vagy ez kizàrt dolog a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Fogytam már 14 kilót tavasz óta, én nyilván egyre jobban érzem magam, csinosabban is öltözöm mint régen, viszont azt vettem észre hogy ugyanúgy láthatatlan vagyok a férfiaknak. Kezd már elmenni az akaraterőm is emiatt a további fogyàshoz, hiszen semmi pozitív megerősítés nincs, ami bíztatna. ☹️
2020. aug. 11. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén? Igen.


Menj le legalább 60-ra.

2020. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én randiznék hát, ha valami megfog benne. Humor, intelligencia, öntudat, stb... :)
2020. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Tarts ki, ügyes vagy!


Ja, és ismerkedj! Azok a pasik, akiknek eddig is a látószögében voltál, még az induló súlyoddal emlékezned rád. Ez olyan, mint amikor én találkozom a volt osztálytársaimmal valahol, és csodálkozom, hogy felnőttek. Pedig én is felnőttem, viszont még gyerekként emlékszem rájuk. Akiket felnőttként ismertem meg, azokkal nincs ilyen "problémám".

2020. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!