Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első 2 randin, miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 2 randin, miért csak az anyagiak rol tudott beszélni nekem?

Figyelt kérdés
Neki mennyi pénze van és mennyi kocsiba stb... Ő körbe járta a világot stb... Mire jó ez? Harmadik randira el lettem hívva de nekem elaz már nem ment volna vissza is utasítottam! Ezért én vagyok a furcsa és az agy halott, mikor közöltem vele át adom másnak a lehetőséget, én második sem leszek, az sem fér bele nálam. Utána azt a stílust ahogy beszélt... Mire jó ez? N30
2020. okt. 16. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Csak elakarta csavarni a fejed, nagyon sok no ezt keresi aut hitte te is. Na meg persze dicsekedik, nala ezek a fontosak.
2020. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem egymashoz valok voltatok, de ez meg mindig jobb h ilyen gyorsan lefolyt es nem honapok utan derul ki h egy paraszt.
2020. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Már ne haragudjon meg senki, de ha tényleg ilyen volt, akkor én lehúzkodtam volna a kisgörényt:) Minimum a vacsit fizethette volna..
2020. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Biztos azthitte penz utan buksz majd...
2020. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%

Mert nektek nőknek a lóvé kell.

Hiszen első 5 kérdésetek egyike: "Mivel foglalkozol?" Azaz: Mennyit keresel?

2020. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 16. 14:59
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

"Hiszen első 5 kérdésetek egyike: "Mivel foglalkozol?" Azaz: Mennyit keresel?"


Hát bocs, de ez alap. Férfiak is megkérdezik. Nehogy már ne lehessen megkérdezni, hogy mivel tölti valaki életének nagyobbik felét, mit tanult, milyen érdeklődési köre van.

2020. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb nőt ez érdekli ezért ezt kapjátok.
2020. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert egy szerencsétlen. Csak így tud nőt felszedni, hogy a vagyonát villogtatja. A pénzéhes nőknél sikerük van..de csak a pénzért. A normális nők meg messziről kerülik az ilyet.:D
2020. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
7 # nem arról van szó! Látom nem tudtad értelmezni. Nem mindenkinek ez a stílus jön be mint nekem pl, hogy csak a pénz, pénz... A második randin konkrétan az étvágyam is el ment! Nem azért mentem el vele randizni, és nem azért offoljam a pasit mert nekem ez kell mint a többségnek! Szóval én vagyok az ágy halott, a furcsa tstb, mivel ejtettem! A kérdés, mit akar az ilyen? És ő akar családot és gyereket?
2020. okt. 16. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!