Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első 2 randin, miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 2 randin, miért csak az anyagiak rol tudott beszélni nekem?

Figyelt kérdés
Neki mennyi pénze van és mennyi kocsiba stb... Ő körbe járta a világot stb... Mire jó ez? Harmadik randira el lettem hívva de nekem elaz már nem ment volna vissza is utasítottam! Ezért én vagyok a furcsa és az agy halott, mikor közöltem vele át adom másnak a lehetőséget, én második sem leszek, az sem fér bele nálam. Utána azt a stílust ahogy beszélt... Mire jó ez? N30
2020. okt. 16. 14:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8-9 köszönöm szépen!
2020. okt. 16. 15:04
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

7.-nek.


Rendben. És mi van, ha kifogsz egy valóban őszinte partnert, aki megkérdi, hogy mivel foglalkozol, mert (És ekkor nyíltan elmondja!)neki fontos, hogy a partnere pénzes legyen, mert ő elvárja a minőségi életet?

2020. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Mert van aki ezen kívül semmi mást nem tud felmutatni. Ahogy nagyon sok nő is csak a külsejét képes beletenni a kapcsolatba, úgy sok férfi is csak a pénzét.


Hogy akar-e gyereket... biztos, hogy lesz neki, mert egyszer ha egy olyan nő megtalálja, akit a pénz érdekel, az magához fogja láncolni és erre a gyerek a legjobb módszer (legalábbis a nők azt hiszik, hogy gyerek után nem lehet őket elhagyni, pedig a történelem mást mutat).


Nem kell az ilyenekre sok energiát áldoznod. Lépj túl rajta, ismerkedj tovább. Találsz olyat, akivel megvan a közös hang minden téren. :)

2020. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy valamelyik gyakoris pasas volt, itt szokták ugyanis azt hangoztatni hogy csak a pénz fontos a nőknek. Gondolom villogni akart előtted. Aztán lehet fele se igaz a történetnek, amit előadott.
2020. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk a helyesírásodat rendbe szedhetnéd,mert ez alapján én nem ismerkednék veled,ha férfi lennék. Ettől függetlenül igazad van, taszító az, aki a pénzével villog. Dobd nyugodtan, jól tetted.
2020. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk a helyesírási köszönhető annak, hogy a telefonom át javította, és én nem figyeltem. De azért köszi szépen, hogy szóltál!
2020. okt. 16. 15:39
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

"hogy a partnere pénzes legyen, mert ő elvárja a minőségi életet?"


Akkor búcsút mondok neki. Több okból is.

1. Egy férfit sem fogok pénzelni

2. Mivel pénzelésre van szüksége, velem ellentétben nincs jó végzettsége és munkája. Tanulatlan, lusta emberekkel meg nem ismerkedem.

2020. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17# te már csak tudod látom... Hu de buta vagy jó isten
2020. okt. 16. 15:46
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

18.-nak.


"2. Mivel pénzelésre van szüksége, velem ellentétben nincs jó végzettsége és munkája. Tanulatlan, lusta emberekkel meg nem ismerkedem."


rendőr, mentős, tanító, ápoló, ...

2020. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
30%

19. vagyok.


A 17.-nek szántam, nem a 18.-nak. Bocsi!!!

2020. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!