Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha állítólag szexi az IQ(nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag szexi az IQ(nők harsogják), miért nem szexeltem 3,5 éve nővel 130 feletti intelligencia hányadossal?

Figyelt kérdés

Ja igen, ronda vagyok külsőre.


F/29


2020. okt. 17. 13:45
1 2 3 4
 21/40 acelsziv ***** válasza:
100%
6: bezzeg a csirkék már menekülnek előle😁😁😁😁😁
2020. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20%

A legtöbb férfinak viszont olyan tanácsra lenne szüksége, hogy hogyan kerüljön át a második csoportból az elsőbe - de a nők "bölcs szavai" erre egyáltalán nem vonatkoznak.


Ez olyan mint a drága kormányunk, dübörög a gazdaság vírus ide vagy oda, és ezt látni akarod, érezni pl a pénztárcádon és bekerülni oda, ahol dübörög. Csak a kormány erről nem beszél, hogy ez csak egy kisebb csoportnak adatik csak meg, és oda nehéz bekerülni csókosság, kapcsolatok nélkül. Na a nők ilyenek, jó a pasi mert okos, rendes, kedves, csak ugye ott van az aprócska tény, amit nem mondanak, hogy az valami másért is bejön nekik (anyagiak, kapcsolatok, nagy duma, alfa test és vonzó arc, stb). De könnyebb nekik félrevezetően általánosságban beszélni. Ez lehet a csoki és a kutyasz.r esete, egyiket ha becsomagolod kiváló meglepetés lesz, másik pedig undort vált ki mindig. Pedig hasonlítanak egymásra.

2020. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
20%

Met az arcomat nem tudm megváltoztatni kedves troll 11.


Igen, sokan leragadnak itt nők és férfiak is, hogy ha majd kigyúrod magad, meg jól felöltözöl akkor hirtelen kapós leszel a nőknél. Ellenben ez nem mindegyik férfire érvényes. Volt nekem az egyetemen olyan patkányfejű pasi ismerősöm, minden buliban ott volt, 5 év alatt szinte küklopsszá gyúrta magát, hüklye sem volt, mégis 100/99 nő elutasította, az az 1, aki nem, az meg a roma Mariska takarító volt 50 évesen.

2020. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
70%

"jó a pasi mert okos, rendes, kedves, csak ugye ott van az aprócska tény, amit nem mondanak, hogy az valami másért is bejön nekik (anyagiak, kapcsolatok, nagy duma, alfa test és vonzó arc, stb)."


Azért jön be a párom, mert okos, rendes, kedves ÉS jól néz ki (magas, vékonyabb fajta, nem kigyúrt alkat, számomra vonzó arc), mellé pedig talpraesett (értsd: tanult, jó munkahelye van és mindent egyedül ért el). :D Mindketten ugyanannyit keresünk kb., ketten biztosítjuk a normál anyagi színvonalat. A nagy duma, "alfáskodás", meg a jajjj nekem ilyen meg olyan kapcsolatom van, sosem jött be, mindig ingert éreztem, hogy belerúgjak az ilyen alakokba, ha pedig mégis van ezek között rendes, szimpi, az sem hozzám való, mert én nem tudnék magam mellett elviselni egy ilyen extrovertált, nagy társasági életet élő valakit. Mindenkinek más a vonzó.

2020. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
kis ringyócska utolsó
2020. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

"kis ringyócska utolsó"


Mitől az szerinted?

2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Max. csak volt annyi Balázska, de azt rég elittad. És itt ki is lyukadunk, hogy miért nincs randid..
2020. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27: te hibátlan vagy hercegnő?
2020. okt. 17. 15:06
 29/40 anonim ***** válasza:
92%

Senki sem hibátlan.

Azért vagyok ringyó, mert hozzám illő párt kerestem? :)

2020. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
28%

"és mindent egyedül ért el"


Legalábbis neked ezt mondta, ezt mutatja. Általában nem szokás beszámolni ennek ellenkezőjéről, mivel társadalmilag elítélendőnek számít.

2020. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!