Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után nem ír a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után nem ír a fiú, akkor felejtős a dolog igaz?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy fiúval találkozni,amit már hetek óta terveztünk, csak sehogy nem jött össze. Végül csak találkoztunk, elmentünk mekizni egyet, kocsikázni egy masik közeli városba, ahol sulizik,körbemutatta a várost. Szelfit is csinaltunk, ami nagyon aranyos lett, tényleg úgy nézünk ki egymás mellett, mintha együtt lennénk. A kedvenc csokimat is hozta ajándékba. Nagyon udvarias volt és kedves. Szóval összességében jó volt minden, viszont nem éreztem a kémiát köztünk. Mintha egy baráttal mentem volna el. Nem volt igazi vonzalom. Szó sem esett következő randiról, de gondoltam, hogy majd erről ráérünk beszélni, nem aggodalmaskodtam. Este írt is, el is köszönt szépen, mint eddig, jóéjt jóéjt, de másnap már nem kaptam joreggelt üzenetet, úgy mint eddig. Mondjuk a végefele nem is irt mindig. Én is kezdtem unni a beszélgetést, mivel a talákozó előtt hetekig beszéltünk és már egy tehernek éreztem, hogy nincs következő lépés. Szóval a randi utáni nap nem irt még mindig semmit. Barátnőm, akivel szoktak nagyon ritkán dumálni, akkor is rólam, ráírt h na mizu (gondolhatta, hogy miért ir) leseenelte. Ezek szerint ennyire nem jöttem be neki? Ennyire kiábrándult volna?;( (18-19 év)

2020. nov. 5. 23:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, nyugtatót azért szedjél néha
2020. nov. 6. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!