Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi ismerkedés során miért mondja többször is el, több alkalommal, hogy most jó munkahelyen van és jól keres?

Figyelt kérdés
Mikor kérdeztem tőle hogy milyen az a munkahely és mondtam neki viccesen, hogy akkor megyek én is oda, akkor nem árulta el, hogy mit és milyen munkát csinál ott. Ennek mi értelme van? Egyáltalán mit akar ezzel, hogy azt hangoztatta hogy jól keres?
2020. nov. 17. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Masban nem tud jeleskedni, igy bemondta, hogy jo munkaja van, hatha agynak esel.
2020. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8 Tehát nem prioritás az anyagi helyzet, de az előző válaszadót azzal ekézed, hogy biztos minimálbéres lúzer, aha.
2020. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan alulrol jovo mentalitas.
2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőről ezzel lehet leszedni a bugyit.

Àltalàban aki jó anyagi körúlmènyek között él az nem hivalkodó.

Úgy látszik ez a legnagyobb erénye.

2020. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Így már értem.
2020. nov. 17. 15:32
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg kompenzálni akar ezzel, vagy abban a tévhitben él, hogy a nőknek csak az anyagiak számítanak, vagy a jó keresete és a munkája az egyetlen dolog, amit fel tud mutatni.


Nálam nagyon sekélyes mentalitásra utalna, nem lenne második randi.

2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!