Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz, érdemes munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, érdemes munkahelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi a munkahelyemen és úgy érzem, ez kölcsönös. Viszont nagyon sok buktatója lehet ennek.

2020. nov. 17. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én komolyan mondtam, nagyon is. Inkább te vagy az ork, vagy inkább nő és kényelmetlen neked, hogy csak játékszer vagy egy feljebbvaló pasi kezében.
2020. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kétoldalú a dolog és tapasztalatból beszélek. Én adtam egy esélyt a gyereknek (így utólag tudom, hogy az volt, semmi esetre sem férfi).

Ő kezdeményezett, ő akarta, már-már erőltette a dolgot, aztán amikor belementem, randizgattunk meg minden, ő úgy gondolta, hogy inkább mégsem akar velem lenni, amit én elfogadtam, továbbléptem, nemsokára lett párom, erre ő megharagudott és úgy tett, mint ahogy ez a korábban válaszoló "úriember": megpróbált a főnökség előtt rossz színben feltüntetni, alám ásni, az ő hibáit rámkenni, stb. Nemsokára jobb állásajánlatot kaptam, így nem kellett tovább elviseljem.

2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha jól tudjátok kezelni a helyzetet, akkor igen. Ismerősnek sikerült, azóta is párkapcsolatban élnek.
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Másrészt pedig jól is elsülhet a dolog. Szóval én csak akkor vágnék bele és adnék egy esélyt, ha biztos vagyok benne, hogy erős az idegrendszerem- arra az esetre, ha mégsem jönne össze.
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyen találtam meg a férjem, nekünk bejött, van akinek nem és szakítanak, amíg nem próbálod meg nem tudod, hogy mi lenne.
2020. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
és melyik a mérgezőbb egy munkahelyen, ha menet közben dühösen szakítanak, vagy alapból elsőre kosarat kap a pasi?
2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#18 Látszik hogy fogalmad sincs a céges kultúráról. Te még messziről sem láttál ilyet csak elképzelted milyen lehet, de lásd kivel van dolgod beavatlak. Ha ilyen módon zaklatsz egy nőt, akkor az fel fog állni és ott fogja hagyni a céget, viszont elfelé menet azért elfogja mondani a HR osztálynak, hogy miért megy el. :D Az első ilyennél lehet hogy nem fognak kirúgni, de 2.-3.-nál tuti biztos lehetsz benne, főleg hogy a HR-en általában nők dolgoznak.

Ezt mostanában nagyon komolyan veszik. Egy piaci cégnél pedig senki nem puszira dolgozik ott. Nem fogsz tudni fenyegetni egy ilyen nőt, mert meg tudod élni a piacról. Ahogyan felvették oda, úgy felveszik máshova is és amikor felmond nem fogja véka alá rejteni a gondjait ebben biztos lehetsz.


Egy szőröstalpú internetes provokátor vagy semmi több. :D A pszichológiai kórképedből magasan kitűnik, hogy durva kisebbségi komplexusod van és ezért képzeled magad hatalmi pozícióba. :D Na ez alapján könnyű levezetni, hogy elégedetlen vagy az életeddel. Nem hogy vezető, de még csak szabadúszó se lehetsz. Egy kispolgár vagy, akibe a főnöke nap mint nap beletörli a lábát és szemtől szembe nyalsz neki vagy egy munkanélküli aki még mindig anyunál él 40 évesen. Valami hasonlónak képzellek.

2020. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17

Tökéletesen leírtad. Egy kis senki, aki örül hogy legalàbb itt foglalkoznak vele. Pszichiàtriai eset.

2020. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!