Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti randiznátok, összejönnétek HIV pozitív férfival? Vállalnátok vele gyereket?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 02:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. nov. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Ha mazohista vagy és látni akarod szeretteid hogyan épülnek le és viszi el őket pl. nátha, akkor hajrá. Az aids immun rendszert támadja, akármilyen betegséget elkap mellé meghalhat.
2020. nov. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
43%
Mivel manapság olyan gyógyszerek vannak, amik mellett a vírust olyan szinten le lehet csökkenteni a szervezetben, hogy szinte nem is kimutatható, így az aids sem tud kialakulni, illetve hiv pozitív nőknek is annyira le tudják csökkenteni a vírusszámot hogy egészséges kisbabát tudnak világra hozni, így igen. És mielőtt valaki félreérti nem azt írtam hogy el akarom kapni, mert úgy is tudok szülni. Csak arra érveltem hogy a mai gyógyszeres kezelések mellet egy hiv pozitív ember is teljes életet élhet.
2020. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%

Őszinte leszek, nem.

Tudom hogy gyógyszerekkel és védekezéssel megvédhetem magam, de nem tudnék úgy önfeledten boldogan szexelni, hogy közben a HIV vírusra kell gondolnom, hogy vagy elkapom vagy nem. Ez nem olyan mint egy csúnya heg, vagy egy amputált végtag, vagy impotencia. Ez fertőző.

Nagyon sajnálom ha valaki HIV pozitív és ezzel megbántottam.

2020. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, hogy melyik stádiumban vették észre, hogyan kapta el, szedi rendszeresen a gyógyszereit, jár kontrollra, az élete többi területén egészségesen, erkölcsösen él. Ha időben észrevették, rendszeresen szedi a gyógyszereit, kórházban kapta el stb, akkor kb teljesen negatívan tartható és kicsi az esélye, hogy megfertőződjek en vagy a baba.

Viszont az szerintem nem korrekt, ha eltitkolod és évvekkel később jön rá a nő.

2020. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
36%
Te teljesen hülye vagy. Ennyi erővel kérdezhetnéd, hogy akarod e hogy hallva szülessen a gyermeked.
2020. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt.
2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%

'Mivel manapság olyan gyógyszerek vannak, '


Komoly mellékhatásokkal, és bármikor megemelkedhet a virusszam. Nem fogják hetente tesztelni.

Kösz, de kizart, hogy hív fertőzöttek bármi is legyen, nemhogy gyerek.

2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!