Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minnél vonzóbbnak talál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél vonzóbbnak talál egy nő egy férfit annál gyorsabban beadja neki a derekát?

Figyelt kérdés
Ha egy nő fizikailag/szexuálisan nagyon vonzódik egy férfihoz már szinte az elejétől akkor nagy valószinűséggel már az 1.-2., legkésőbb 3. randi után lefekszik a vele. Ha hetekig vagy akár hónapokig várat akkor ott már eleve alig van vonzalom. (Szerintem)

2020. nov. 18. 16:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 Igen ezt hallottam már. A nők mindig a legjobb oldalukat mutatják előszor amit később már csak nagyon ritkán fogsz tőlük látni. :D
2020. nov. 18. 18:18
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
#11: Férfiaknál is van amúgy ilyen. Viszont, amint láthatod, a női hozzászólások ilyen téren nevetségesek. Nézd meg, mennyi hazug, álszent válasz jött és milyen szépen fel is pontozták egymást. Az igazságot meg lepontozták, mert sérti a gyerekszinten ragadt egójukat. Ez a kategória lényegében ilyen gyerekes nőkből áll csak. Ami szomorú.
2020. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
eltaláltad a kanálon a mélyedést.
2020. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, gyorsabban, de azért az 5. randi előtt nem szoktam még a legvonzóbb, legtutibb példánnyal sem lefeküdni. Először is, mert én a komoly kapcsolatok híve vagyok és a kalandorok ennyit ritkán várnak bárkire is. Másodszor pedig mert a másik lelkére is kíváncsi vagyok és kell némi kötődés a dologhoz nekem.
2020. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodtatok el, hogy egy anonim oldalon hazudni vagy álszentkedni kb annyi értelme van mint víz alatt levegőt venni? :)) Miért olyan nehéz elhinni, hogy sokszor volt már olyan is, hogy számomra nagyon vonzó férfival negyedik randin is csak aludtunk? Akármennyire is tetszik valaki, egyszerűen kiábrándulok belőle, ha első randin már nyomul, és erőlteti a szexet... Aztán hogy ki hányadik randik fekszik le valakivel, az az Ő baja... rengeteg barátnőm szexelt első randin, nem ítélem el... ez esett jól nekik. De attól én még így működöm, sajnálom.


üdv egy "álszent"

2020. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát aki másként gondolkodik a világról és az élet dolgairól az álszent, kedves 12-es hozzászóló? Én 25 évesen vesztettem el a szüzességemet a volt férjemmel. Szerinted ha akkor nem feküdtem le össze vissza mindenkivel amikor még fiatal voltam és üde, most fogom elkezdeni?

Óh nem, nem akarok jobbnak látszani amilyen vagyok, mert a férfiaknak nem ez kell, ne aggódj. Az én koromban a tapasztalt nőket keresik akik könnyen adják magukat, még azok is akik kapcsolatot keresnek.

Én viszont céltudatos vagyok és tudom, kit keresek, mire vágyom. És ebben semmi álszentség nincsen, miért is lenne? Nem ismersz, mondhatnám azt is, hogy össze-vissza kefélek mindenkivel az első randin. De ez nem így van, és én a kérdezőnek válaszoltam.

2020. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Nem tudom a legtöbb férfi hogy gondolkodik, de nekem a 25 éves friss nő szimpatikusabbnak hangzik mint az akin már ebben a korban átjárt egy városnyi férfi. Autóban, elektronikai dologban, vagy bármi másban is értékesebb a haszálatlan mint a használt. Tudom a két dolog nem ugyanaz, de érted.
2020. nov. 18. 20:06
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az 5 és a 16-os válaszoló. Én már elmúltam negyven. Ezért mondom hogy az én koromban már a férfiak nem a tartózkodó nőket keresik. Engem meg pont nem érdekel, ilyen vagyok és ez nekem megfelel.
2020. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az első barátommal egy olyan másfél hónap után feküdtem le, mikor már éreztem h tényleg komolyan gondolja. Együtt voltunk 2 évig:) szakitottunk.


Ezután később felbukkant a multambol egy férfi akivel régen randizgattam vagy 2-3szor. Most újra elkezdtunk randizni és a másodikon lefekudtunk,de én nagyon bele voltam esve. Ő meg bizonygatta, hogy komolyan velem akar lenni, jártunk is a következő hétvégéig...

Hát mondjuk úgy h fájdalmas és tanulságos lecke volt.

Én ha vlkivel már lefekszem akkor vele eltudom képzelni magam, és kapcsolatban gondolkodom.

Néha irigylem azokat akiknek simán megy érzelem nélkül, csak szexuális vonzalomból, aztán semmi kötődés.

2020. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt első randin szex.Buliban összejövős,otthon szexel végződős őrület is.Viszont sokkal izgalmasabb szex előtt flörtölgetni,incselkedni,hosszan egymás szemébe nézni,fantáziálni és ha már széthúztuk egymás agyát,egymásnak esni.
2020. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!