Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Elvárás hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Elvárás hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés

Tehát tudjon mondjuk glettelni, gipszkartonozni, különböző szerelési/felújítási munkálatokat elvégezni?


A héten találkoztam egy csajjal, elkezdte nekem magyarázni hogy számára az az ember nem is férfi akinek nincs otthon legalább egy fúrója...


Mondjuk nem hiszem hogy attól lesz valaki férfi hogy tud ablakot berakni vagy tetőt fedni, de nem vagyunk egyformák.



2020. nov. 20. 05:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem is elvárás, biztos hogy férfias dolog. Barátnőm is imádja hogy bármit meg tudok javítani nála ha esetleg valami elromlik.
2020. nov. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%

En szeretek barkacsolni, de az se rossz, ha egy no is ert hozza, valahogy igy:


[link]


Legalabb van egy kis kozos aktivitas :)

2020. nov. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
77%
Fúrógépem van. Glettelni nem tudok. Hegeszteni sem. Most mi lesz?
2020. nov. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem elvárás, de nálam mindig úgy alakut, hogy a barkácsolós-autószerelős férfiakkal jöttem össze, őket találtam igazán férfiasnak.
2020. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, mikor összejöttem a párommal nem értett ezekhez, összeköltöztünk és együtt megtanultuk a szükséges dolgokat :D
2020. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy, nem elvárás, csak ez egy ilyen sztereotipikusan férfias dolog, azért emlegetik ennyien.
2020. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
szerintem ez olyan, mint a nőknél a főzés. Nem elvárás, de azért jó ha tud!
2020. nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, a családomban senki nem ért ilyesmihez, általában hívunk szakembert. Az utóbbi években a férjem gondolkodik rajta, hogy a mérnökinfós diploma mellé csinál valami asztalos vagy villanyszerelő okj-t, mert elérték az árak a lélektani határt, ahol már megéri, de amúgy ismerősök azt mesélték, hogy fölösleges, ők néhány youtube video alapján tanultak meg lakást felújítani és többen a burkolást is maguk csinálták.
2020. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudom, én egyszer unalmamban barkácsoltam magamnak egy saját célra használható kis sámlit, amit azóta is használok,de volt szerencsém még glettelni is, gipszkartonozni is viszonylag könnyen meglehet tanulni. A többit majd idővel megtanulja valaki, akiben van némi hajlandóság a fejlődésre, és tiszteli a környezetét. Sok nőnél biztos, hogy előny.
2020. nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
74%

Nem elvárás, de hatalmas pont ha tud. Ahogy fentebb is írták, férfias.

Napokban volt egy kérdés, hogy mitől férfi egy férfi. Ez is beletartozik a felsorolásba. Nem feltétlen egy gipszkartonfalat felhúzni, de az otthoni barkácsolós, szerelős munkákat tudja megcsinálni.

2020. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!