Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Elvárás hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Elvárás hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés

Tehát tudjon mondjuk glettelni, gipszkartonozni, különböző szerelési/felújítási munkálatokat elvégezni?


A héten találkoztam egy csajjal, elkezdte nekem magyarázni hogy számára az az ember nem is férfi akinek nincs otthon legalább egy fúrója...


Mondjuk nem hiszem hogy attól lesz valaki férfi hogy tud ablakot berakni vagy tetőt fedni, de nem vagyunk egyformák.



2020. nov. 20. 05:23
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom, hogy gyakorlatilag mindenféle barkácsolást, szerelést, építkezést csináltam már, és többségében értek is hozzá...


Az a ciki, ha a szomszéd lány átjön, hogy: "Segítenél kiszedni a villanykörte foglalatot, mert a párom beletörte, és nincs áram?" (Aztán a srácon látom, hogy szégyenli milyen lúzer, és utálja, hogy ott vagyok.)


De a másik szomszéd srác ugyan ilyen - defektnél már 10 perce tekerte körbe a kereket, mire hívott egy szerelőt, mert be van szorulva (annyi esze nem volt, meglazítsa az anyákat emelés előtt), a féket kinyírta, és a szerelő rátett egy lapáttal, vetetett vel egy új fékmunkahengert 70 ezerért... Ha életképtelen valaki, azt sokszor kihasználják, így szerintem ez is szempont, nem csak a konkrét munka.

2020. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
50%
Nálam igen, mivel ilyen alap dolgokat én is meg tudok csinálni.
2023. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!