Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Elvárás hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Elvárás hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés

Tehát tudjon mondjuk glettelni, gipszkartonozni, különböző szerelési/felújítási munkálatokat elvégezni?


A héten találkoztam egy csajjal, elkezdte nekem magyarázni hogy számára az az ember nem is férfi akinek nincs otthon legalább egy fúrója...


Mondjuk nem hiszem hogy attól lesz valaki férfi hogy tud ablakot berakni vagy tetőt fedni, de nem vagyunk egyformák.



2020. nov. 20. 05:23
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Elég nagy plussz ha ért nehány dologhoz persze ettől meg nem lesz férfi... a baratnodnek meg gondolom egy rossz szava sem lenne ha egy milliomossal sodorná ossze az élet aki pl ügyvéd vagy üzletember... 😅😂

Én pl azert elég sok mindenhez értek mert fater szakmabeli

Szigetelő festő burkoló Kőműves stb

Árammal gazzal meg vízzel nem is érdemes bajlódni mert baleset veszélyes ezért jobb fel fogadni szakembert...

De az én szakmám meg teljesen más vendéglátás

2020. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Hát nálam az. 😀

De nálam az is az, hogy nálam legyen erősebb (fizikailag) - azért egy Férfi legyen már a “saját szakterületén” tapasztaltabb, mint én.

2020. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
22: ejj, pedig egyenlőség van .. :) de mégis mi a női szakterület ?
2020. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
23%

😀 szerintem nincs egyenlőség és nem is kell. Ettől én még festek, glettelek, szerelek - de pl. az informatikához, áramszereléshez, autókhoz, fizikához értsen jobban a pasim, mint én.

Női szakterület a főzés/otthonná varázsolás, a gyerekek körüli teendők, estébé.

(Nem arról van szó, h férfi és nő ne csinálhatná a másik klasszik feladatait, nyilván.)

2020. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mi egy katasztrofális pár vagyunk, mert én vagyok az infós, a barátom meg szakács. :) Hűűűűha. Asszem ma felkötjük magunkat. :)
2020. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
5%
25: csak felcserelodtek a szerepek :)
2020. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul értelmezed előző. :)

Nálunk is én vagoyk a programozó a családban, de a férjem a műszaki zseni és a barkácsolós, nekem kell, hogy jobban értsen ezekhez, hogy fel tudjak rá nézni. Cserébe a női területeken -ahogy az előző is írta- én jobban teljesítek. Ennek semmi köze a másik szakmájához. Van aki így működik, nincs ebben semmi rossz.

2020. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
70%
Nálam kevésbé elvárás, mert én is meg tudom azért csinálni amit annyira akarok (21 éves létemre) de azért jobb szórakozás együtt egy bútort összerakni pl összeköltözéskor vagy bármi hasonló. Tehát azért jó ha a másik fél is ért hozzá és nem lennék én az egyetlen.
2020. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Dehogy is. :D A párom sem tud ilyeneket.

Még egy biciklikereket is képes volt fordítva visszatenni... :'DDD

2020. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy eleve ertsen hozza, inkabb azt mondanam ferfiasnak, ha ott van elotte a feladat, amit meg soha nem csinalt, talalja fel magat - pl ahogy valaki irta, Youtube videok, internetes leirasok, stb alapjan. Sok ilyen itthoni teendo semmivel sem bonyolultabb, mint osszerakni egy Ikea szekrenyt az utmutato alapjan.

Termeszetesen nem kell MINDENHEZ ertenie, nem gond, ha valamit megprobal, utanaolvas es azt mondja, ehhez inkabb hivjunk szakembert. Nekem az lenne inkabb kiabrandito, ha valaki mindenre azonnal ravagna, hogy o ehhez nem ert, akarmilyen aprosagrol is lenne szo.

2020. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!