Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Elvárás hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Elvárás hogy egy férfi értsen a barkácsoláshoz?

Figyelt kérdés

Tehát tudjon mondjuk glettelni, gipszkartonozni, különböző szerelési/felújítási munkálatokat elvégezni?


A héten találkoztam egy csajjal, elkezdte nekem magyarázni hogy számára az az ember nem is férfi akinek nincs otthon legalább egy fúrója...


Mondjuk nem hiszem hogy attól lesz valaki férfi hogy tud ablakot berakni vagy tetőt fedni, de nem vagyunk egyformák.



2020. nov. 20. 05:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
nem mindenkinek volt lehetősége gyerekkorában ezeket megtanulni , vagy az élet nem erre sodorta . A baj amikor butának néznek az miatt mert valamit nem tanultál, így természetes ha nem is értesz hozzá.
2020. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
82%

Sztm férfias, de nem ettől lesz valaki az, nem feltétel nálam. Mondom ezt úgy, hogy nekem van itthon fúró és gletteltem is már.

N

2020. nov. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy,főzni tudjon az a lényeg.
2020. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
41%
Nem elvárás, de szerinted nem gáz, hogy a párom még egy elemet se tud kicserélni? Ő költözött hozzám lakásból családi házba és nekem kellett megmutatni neki, hogyan kell bekapcsolni a fűnyírót, a sövényvágót, hogyan kell a lefolyót kitisztítani. A kerti csapot télre elzárni, na azt még meg se mutattam neki, másnapra úgyis elfelejtené. Fúrója az van, de nem nagyon szokott vele mit kezdeni. Nem kell, hogy ezermester legyen, de azért annyi elvárható lenne tőle is, amennyit én nő létemre meg tudok csinálni. Szerintem ez nagyon gáz, és nagyon sok plusz pont kell hozzá, hogy ellensúlyozza ezt a hiányosságot.
2020. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Nem elvárás. Gletteléshez, gipszkartonozáshoz nem értek, de fúrni én is tudok. Sőt, az álmom, hogy legyen egy különálló kis fűthető műhelyem, mert szeretek ékszereket csinálni, amihez kéne a famegmunkálás, meg vákuumkamra, és egy profibb polírozó, mint ami jelenleg van.

Szóval én szívesen foglalkozom ilyesmivel. De párom is, viszont nem lenne kevésbé férfias a szememben, ha nem értene ezekhez.

2020. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Egy kapcsolat alapja nem az, hogy milyen tudása, képességei vannak a másiknak. Ennyi erővel mindenkinek felmérőt kellene írni.
2020. nov. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
70%

Éjjel még az volt a fontos hogy a férfi egy áruházban verekedjen , hajnalban meg már furjon :)


Ennyi mindent megtanulni kész őrület :)

2020. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
85%

" és nekem kellett megmutatni neki, hogyan kell bekapcsolni a fűnyírót, a sövényvágót"


És? Miért kéne ezeket valakinek használni tudni, aki lakásban él?

2020. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
54%
Én is fűnyíró kezelő mérnököt alkalmaztam azután amikor családi házba költöztem , ez így normális az ilyen komplex berendezeseknel :)
2020. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elvárás,nem attól lesz valaki férfi,hogy megtud e ilyeneket csinálni 😃
2020. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!