Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az,ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az,ha egy férfi nem szeret csókolózni, legalábbis kerüli? Volt olyan partnerem, akivel végig csókolóztunk az együttlétünk után, és van olyan..., aki a szájra csókolgatáson kívül nem enged közelebb magához csók terén.Érzelmi háttere van?

Figyelt kérdés
Ne tinik válaszoljanak! Felnőtt nő vagyok!

#férfi csók
2020. nov. 21. 09:01
1 2
 1/12 Kincső4 ***** válasza:
82%
Igen érzelmi háttere van.
2020. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen pasim. Amikor megkerdeztem tole, h miert azt mondta a foga miatt es nem akarja, h a szajszagat erezzem. Egyszer mikor en voltam felul lattam, h tenyleg rosszak a fogai 🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az jönne le az ilyen férfiről, hogy nem kíván engem teljesen, esetleg irtózik tőlem. Nem is pazarolnék az ilyenre több időt. 37/n
2020. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan így vagyok.Sosem szerettem csókolózni.Nem tudom elviselni,ha a számban matatnak a nyelvükkel.Volt is ebből sok konfliktusom .De vannak hölgyek akik mást nem szeretnek csinálni,nekem pedig az esne jól.De én is megértem.....
2020. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak simán nem szeret csókolózni. Felnőtt nő vagyok én is, de világéletemben utáltam a nyelves csókot, nekem a szájrapuszi meg úgy általában a test különböző pontjaira adott puszi sokkal jobban fekszik, mint a nyálcsere. Ennek semmi köze ahhoz, hogy kit mennyire szeretek, mennyire tartom vonzónak, mennyire kívánom, akármi, egyszerűen csak maga a csókolózás nekem nem egy különösebben kellemes vagy kívánatos tevékenység. Voltam kapcsolatban, ahol a párom ezt nem értette meg, és a kedvéért megerőltettem magam, de nem volt jó egyáltalán, mindig gyomorgörccsel indultam neki a találkozóinknak mert tudtam, hogy nála az üdvözlés az vagy 10 percnyi aktív nyelvcsatát jelent a nyílt utcán. A házasságomban már olyan férfival vagyok együtt, aki ha nem is utál csókolózni, nem különösebben igényli. És hidd el, őt sokkal de sokkal jobban szeretem, mint az említett exem valaha, hiába nem csókolóztunk (nyelvesen mármint) konkrétan az esküvőnk óta :D
2020. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki hogy. Van aki szereti, van aki nem. Olyan part kell talani, akivel meg van az osszhang. Mi imadunk csokolozni: szex elott, kozben es utana is (igaz, akkor mar lazabban, osszebujva).
2020. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En pl szegyenlem h rosszak a fogaim es kellemetlen a szajízem, es ha ezt en erzem a parom is fogja, Fogorvos szerint minden rendben.... Es azert egy kellemetlen szaj szag íz eleg lelombozom szerintem barkinek. :(
2020. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes férfi csókkal fejezi ki a szerelmet! A csók egy nagyon fontos dolog!
2020. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Soha nem volt párkapcsolatom, de valamiért nem szeretnék csókolózni sem. Ma sokan nem csak evésre-ivásra használják azt, így undorodom tőle...
2020. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a konkrét férfi csak veled ilyen. Tőle megtudod a miértet, tőlünk nem. Annyi biztos, hogy valami nem passzol.
2020. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!