Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalásnak számít ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít ?

Figyelt kérdés

Házas nő vagyok, van egy 2 éves gyerekem.

Unom a házasságon , a vírus miatt nem úgy mennek a dolgok , és kereseti lehetőség a páromnak, így egy nagy városból elköltöztünk egy kis faluba.

Én dacból megismerkedtem egy férfival interneten, aki kávézni hívott a boltjába, mert ugye az ilyen vendéglátó helyiségek zárva vannak.

Én elmenetem a boltjába kávézni , nem tudja , hogy van férjem eddig még.

Nem sokat voltam bent nála kb 45 percet!


Ez után eltelet egy hét a ez a férfi még nem írt , nem keresett ,azóta nem tudom miért .


2020. nov. 27. 22:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi kávézni hívott a boltjába és beszélgettetek. Ez ennyi, szerintem még nem megcsalás. Ha továbbmentek ennél, akkor az.


9-es Nem értem, hogy miért mondasz le magadról és a boldogságodról 45 évesen. Mindennél fontosabb a közös vagyon és a felépített élet, amiben nem is érzed magad igazán jól?!

2020. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
11. Viccelsz? Milyen leendő boldogságról beszélsz? 40 felett az 50-hez közelítve? Van egy mércém, amin már túljutottam. Nem lenne fair sem magammal , sem a 40-es nőkkel szemben. Azt sem szeretném, vagyis lelkileg túl nehéz lenne, ha a lányomat más nevelné, igazából el sem viselném. Nekem csak egy kis oázisra lenne szükségem pár alkalommal, nem pedig szétrobbantani egy családot és a húspiacon az alsó polcon rohadni. Érdekes, hogy már ezer meg ezer kilométerre vagyunk az ideális monogám élettől a "modern" világ változásai miatt, de még mindig nyomjuk a erkölcsös szöveget amit a papok adtak a szánkba. Miért ne lehetnék boldog szexuálisan egy másik nővel, ha a jelenlegi párommal nem lehetek? Hol van akkor a család szentsége? Ja, hogy a család mehet a levesbe... Egyébként mivel a feleségem tudja hogy ő a hunyó a dologba, ő nem állna sz utamba, csak ne előtte csináljam és ne verjem nagy dobra. Azt én is elítélem, amikor az egyik fél megkap otthon mindent, és ennek ellenére félremegy. Már csak innen a gyk-ról is nem egy nőt ismerek, akiknek ugyanaz a baja mint nekem, de hát mint én, együtt szenvedünk a semmiért. Mert hát milyen dolog lenne az, ha másik emberrel lenne boldog heti 2 órára. Hatalmas megcsalás egy olyan személy felé, aki magasról tesz arra, hogy hogyan érzi magát a másik. Persze ehhez némi intelligencia is kell. Nem, nem vagyok csajozós típus, igazából már kedvem sem lenne a mai káoszban ismerkedni.
2020. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod 12-es. Tulajdonképpen szomorú, hogy van egy szép kerete az életednek, de belül szenvedés van. De értem az indokaidat, és te tudod, hogyan jobb neked.
2020. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően nagyobb az esély a folyamatos szenvedésre, mint a folyamatos jó életre. Sehol sincs az leírva, hogy az embernek jár az anyagi, erkölcsi, szerelmi, szexuális boldogság, és ráadásul egyszerre. A szexuális életem sosem volt jó, azaz sosem létezett, hiába voltam párkapcsolatba 18 éves korom óta. Erről nem akarok beszélni, úgyis a gyk ítélőszéke eléőtt én vagyok a lúzer. Szóval 10+ barátnő után elmondhatom, hogy még nem láttam ruha nélkül életben nőt. Azaz egy kezemen meg tudnám számolni hány alkalommal, de azt is hagyjuk inkább. Szóval bárminek nekifutok az életbe, de a szexuálitást már nélkülözném, elég volt a reményből és a pedálozásból, túl öreg vagyok én már ehhez. Vagyis kérdezem, hogy lehet jó szex egy férfinek úgy, hogy a nők nem mertek levetkőzni előtte? Mert nekem konkrétan 15 ilyen barátnőm volt, +1 a feleségem. Mind irtózott a szextől, de még a gondolatától is. Akkor én mit tudtam volna csinálni? P..it még életemben sem láttam élőben. Szerinted ez normális? 45 évesen házason? Én vagyok a hibás ezért? Akkor most váljak el, hogy megint ráakadjak egy agg szúzre? Neeeem! A prostik ki vannak zárva, ezt se javasolja senki!
2020. nov. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8, térjünk vissza erre 30 év múlva. :)
2020. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves 14es! De le van írva, hogy mindez jár az embernek. Ráadásul a sokak által utált és megvetett Bibliában.
2020. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A beszélgetés majd randi, az már egy lépés a megcsalás felé. Talán látta rajtad a gyűrűdet? Vagy levetted? Van akinek ez a beszélgetés és kávézás kettesben már megcsalás, lehet hogy a párodnak még nem, mert neki a csóktól számít annak. De biztos nem fog tapsolni örömében attól se amit eddig tettél. Amúgy nem is értem, hogy tudtál egy 2 éves gyerektől 45 percre meglépni egy faszi miatt? Én két percre se tudnék ha akarnék...nem csak azért mert ez gáz hanem azért mert egyszerűen nem is tudnék tőle.
2020. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó vagyok: még annyit hozzátennék hogy szegény párod látástól vakulásig dolgozhat hogy meglegyen nektek az ami kell, és te igy hálálod meg? És még most is az a kérdésed hogy miért nem jelentkezik a másik úriember, te nem vagy ép.
2020. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a csaj már ezerszer írt ki kérdést erről a csávóról, akivel kávézgat a boltjában.
2020. nov. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. Az itt előforduló kérdések 20%-át ugyanazon személyek időközönként újra meg újra felteszik. Nem oldódik meg, vagy nem jön a csoda!
2020. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!