Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet vele beszélgetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet vele beszélgetni, jól gondolom hogy ennek nincs értelme?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel próbálok ismerkedni, de kommunikáció hiányában finoman szólva nehéz. Nagyon visszafogott, és kb nőként nekem kellene udvarolnom neki. Ha végre kialakul valamilyen beszélgetés, akkor is nyögvenyelős, mert szűkszavú, amolyan halvérű, unalmas. Van hogy ő kezdeményezi a beszélgetést, aztán fogja magát és messenger beszélgetés közben otthagy. Van hogy kérdez valamit, válaszolok rá, de azt el sem olvassa. Amikor én kérdezek valamit, ő arra vagy válaszol, vagy sem. A szimpátia kölcsönös, de én fentebbi okok miatt kezdek kiábrándulni belőle. Unalmasnak tartom, felszínesnek, és hajlok arra, hogy hagyom ezt az egészet. Hogy lehet valaki ennyire unalmas ismerkedéskor?
2020. nov. 29. 09:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Eleinte azért lehetett vele beszélgetni, lelkesebb volt, de aztán kiderült hogy valójában neki meg kell erőltetnie magát a kommunikációhoz is. Ha ezt tudtam volna... de nem tudtam.
2020. nov. 29. 10:32
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Neked kell eldöntened, hogy ez így számodra megfelel-e, hogy hajlandó vagy-e így leélni egy életet. Lehet, az ágyban meg nagyszerűt nyújt a pasas. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Ki kellene próbálni:) Az Életnek sok összetevője van. Van olyan nő, aki nagyon szép, de utálja a főzést, meg a házimunkát, és nem ért a gyerekneveléshez. Vagy egy darab fa szex közben. Ugyanígy egy férfinál is sok rejtett, idővel előbukkanó előny meg hátrány lehetséges.
2020. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nulla szenvedélye van! Lagymatag, halverű. Persze hogy ilyen minden tekintetben unalmas ember nem kell, csak csodálkozom hogy ilyen semmilyen szintű kommunikációs képességgel hogy bír valaki létezni? Mit vár a többi embertől? Kussoljanak? 🤣
2020. nov. 29. 10:36
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Suba a subához, guba a gubához, majd megtalálja ő is a párját. Valahol a Világegyetemben nőben is akad hasonló.

Vagy nem találja meg.

2020. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Sok pénze van, mi?
2020. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ez a sok pénze van mi ez egy irtó tahó megnyilvanulas volt. Gondolod hogyha a penz kéne akkor erdekelne hogy nem tudok vele beszélgetni? Szóval egy magadból kiinduló bunkó paraszt vagy.
2020. nov. 29. 12:31
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi érdekel benne? Csak mert a kérdésedből, meg a válaszaidból ítélve egy unalmas, magának való embernek tartod. Persze megjegyezted, hogy vannak üzleti partnerei is, gondolom nem véletlenül. Azt gondolsz rólam amit akarsz, nem ismerjük egymást, csak a kérdésed és válaszaid alapján alkottam véleményt rólad.
2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte hogy dolgos ember-e? Erre válaszoltam hogy üzleti partnerei vannak. Ha nem kapom a kerdést, sosem mondtam volna. Leszarom a pénzt amúgy is, egy társat szerettem volna akivel lehet beszélgetni. Vele nem lehet. Ennyi
2020. nov. 29. 13:27
 19/29 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy neki annyira szimpatikus mint gondolod.
2020. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is elgondolkodtam, de a saját anyja meg az ismerősei sem szimpatikusak neki? Ugyanis mint kiderült, mindenkivel ugyanilyen kommunikáció hiányos. Neki senkivel sincs kedve beszélgetnie. Azt hittem velem nem akar, aztán megtudtam hogy A-Z-ig mindenkivel ilyen.
2020. nov. 29. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!