Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet vele beszélgetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet vele beszélgetni, jól gondolom hogy ennek nincs értelme?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel próbálok ismerkedni, de kommunikáció hiányában finoman szólva nehéz. Nagyon visszafogott, és kb nőként nekem kellene udvarolnom neki. Ha végre kialakul valamilyen beszélgetés, akkor is nyögvenyelős, mert szűkszavú, amolyan halvérű, unalmas. Van hogy ő kezdeményezi a beszélgetést, aztán fogja magát és messenger beszélgetés közben otthagy. Van hogy kérdez valamit, válaszolok rá, de azt el sem olvassa. Amikor én kérdezek valamit, ő arra vagy válaszol, vagy sem. A szimpátia kölcsönös, de én fentebbi okok miatt kezdek kiábrándulni belőle. Unalmasnak tartom, felszínesnek, és hajlok arra, hogy hagyom ezt az egészet. Hogy lehet valaki ennyire unalmas ismerkedéskor?
2020. nov. 29. 09:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mi fogott meg mégis ennyire benne?
2020. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ezt már kérdezte valaki, válaszoltam is rá!
2020. nov. 29. 16:20
 23/29 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú emberek, akiknek nyűg a beszélgetés. Csak annyit beszélnek, amennyit muszáj, és inkább csendben elvannak a világukban. Megváltoztatni nem tudod.
2020. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem tálalom azt a választ
2020. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Akkor keresd mert ott van bizony.
2020. nov. 29. 19:05
 26/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tanulta meg, nem volt alkalma megtanulni, hogy hogyan is lehet egy kapcsolatot kialakítani, fenntartani, egy beszélgetést ápolni, kezdeményezni.

Az okot érdemes lenne feltárni.


Nagyon ismerős a dolog, mert hasonló vagyok én is:

Most van valaki, aki kezdeményez nálam, beszélget velem, de az undokoskodásommal kezdem elmarni magam mellől, pedig jót akar szegény....

2020. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Megkérdezhezem, hogy hogyan vagy vele undok?
2020. nov. 29. 19:11
 28/29 anonim ***** válasza:

#24 itt van: A 11-es komment

"Eleinte azért lehetett vele beszélgetni, lelkesebb volt, de aztán kiderült hogy valójában neki meg kell erőltetnie magát a kommunikációhoz is. Ha ezt tudtam volna... de nem tudtam."

2020. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak zárkózott? Bár az hogy otthagy a messenger bezélgetésben anélkül hogy elköszönne...mindenesetre én meg a dumás, pletykás pasikat nem bírom, akkor inkább a szótlan unalmas.
2020. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!