Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jött már össze komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már össze komoly kapcsolatotok Tinderről? Sok próbálkozás után történt? 23L

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 09:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Én is átlag alattinak tartom magam, 30 évesen össz vissz 2 hosszabb kapcsolatom volt és 4 kavarás pár hónapig. Tehát 6 csajjal feküdtem le összesen. Ami mondhatjuk, hogy nem annyira sok.

Viszont ilyenkor érdemes rágyúrni az egyéb dolgokra. Gondolok itt arra, hogy legyen külön albérlet vagy lakás, saját kocsi sokat tudnak lendíteni a dolgon. Mert ha még nem is vagy jóképű de szülőkkel élsz, busszal jársz akkor tényleg nulla az esély.

De ha mondod a csajnak, hogy jöjjön fel egy kávéra meg elugrasz érte kocsival illetve el tudtok menni kirándulni az szerintem sokat dob.

2020. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nő vagyok. Csak fél év múlva leszek 30, de már tuti nem érlek utol a 6-os számot illetően...
2020. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok, de már lassan egy éve boldog a szerelmemmel, akivel a Tinder nélkül sosem találkoztunk volna. ☺️💖
2020. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és akkor voltam második hete a Tinderen, előtte meg csak egy sráccal taliztunk :) előző voltam
2020. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pozitív történetem van Tinderről :) Két éve matcheltünk, mára a vőlegényem :)))
2020. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
grat
2020. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem jött össze semmi, fél évig voltam fent, aztán elegem lett.


Tinder, Badoo


20F

2021. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27-es: Az a baj, hogy a nagy része csak poénból van fent.

Vagy csak nagyon nagyon jó pasiknak válaszol. Én is voltam fent de semmi értelme.

Randivonalon meg évek óta ugyan azok vannak fent. Szerintem van aki kamu is.

2021. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%

20 vagyok és lány. Évekig kerestem a kapcsolatot, szerelmet. Élőben is, a tindert is többször letöltöttem. Egyik se jött össze, végül tinderen belefutottam egy srácba, akivel sose gondoltam volna hogy lehet valami


Azóta együtt vagyunk, vele volt az első szex is.



A tinder nem annyira halálos, de nagyon nagy szerencse kell onnan bárki normálisat előhalászni


Tudnék mesélni mennyi hülye van fenn:D

2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A Tinderen nem vagyok rajta, de innen volt már szex!
2021. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!