Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi kérdez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi kérdez nagyon intimeket az első 3 randin?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam egy pasival, aki egyébként nagyon tetszett és szimpatikusnak tűnt, de nagyon zavarba ejtő kérdéseket tett fel: mikor veszítettem el, hány pasival voltam, mi az amit még nem volt lehetőségem kipróbálni de szeretném, kedvenc póz, legextrémebb hely, és nagyon sok ilyen (a harmadik randin).

Elmondtam neki hogy 21 évesen veszítettem el, egy férfivel voltam eddig egy több mint 3 éves kapcsolatban, hogy volt több extrémebb hely is és hasonlók, szóval igyekeztem kitérni a legtöbb kérdés elől. Azt mondta hogy ő tapasztalt, vad csajt keres, nem egy mimózát, de szerintem csak azért mert nem feküdtem le minden férfivel aki rám kacsintott még nem leszek mimóza. Félek hogy csak szexre hajt és nem komoly kapcsolatra, megmondtam neki hogy szerintem mi nem egymást keressük és további sikeres ismerkedést kívántam. Erre azért elég mérges lett, és nagyon támadóan lépett fel, akkor rájöttem hogy tényleg nem őt keresem. De mindegy is. Normális ilyen kérdéseket feltenni? Ez megszokott?



2021. jan. 12. 08:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szépen őszintén válaszolnék neki, mert igazából nincs benne semmi érdekes/titkolnivaló, majd otthagynám a pitsába azt a phaszt.
2021. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden férfi, van ilyen is, olyan is.

Amúgy szerintem nincs ezzel semmi gond, a randizás végülis erre való, hogy a két ember, aki ismerkedik, kölcsönösen kifejezze az igényeit, preferenciáit, akár a zenében, a szabadidő eltöltésében, az életmódjában, stb., és nem látok benne semmi kivetni valót, hogy akár a szexben is - nem kéne, hogy ez tabutéma legyen, de mégis mindenki olyan feszengve kezeli ezt a témát.

Legalább ilyen téren is kiderül, hogy egyeznek-e az igények, vagy sem, nem rabolja feleslegesen egymás idejét a két randipartner.

Most csak mondok egy példát, tegyük fel, hogy lábfétises vagyok, a nő, akivel randizok, viszont teljesen ellenzi ezt a dolgot, hát szerintem nincs azzal semmi probléma, ha a randizás során ezt megbeszéljük, mert akkor kiderül, hogy nem passzolunk.

Vagy fordított példa, ha a nőnek van egy adott méret-elvárása, mert nem élvezi kis farokkal a szexet pl, akkor ez is jó, ha szóba kerül, mert ha én meg történetesen épp egy kisfarkú csávó vagyok, akkor megint csak kiderül, hogy nem passzolunk.


Egy valós példa: randizgattam egy nővel, már második randin szóba kerültek ilyesmi témák, elmondta, hogy ő naponta minimum egyszer szeret szexelni, ha kapcsolatban van, de ha van rá mód, akkor többször is - én meg elmondtam, hogy az még oké, hogy hogy időnként van néhány olyan nap, amikor végig kefélünk, mint a nyulak, de hosszú távon ez nekem biztosan sok lenne, alapvetően a heti 2-3-4 alkalom az ideális számomra, mert vannak hobbijaim, amik nekem ugyanúgy fontosak, mint a szex.

Szóval kiderült, hogy nem passzolunk ilyen szempontból, így nem lett belőle semmi, de ezt teljesen intelligens módon, sértődések nélkül meg tudtuk beszélni, anélkül, hogy bárki bármit magára vett volna.


Persze a tálalás nem mindegy, intelligensen is lehet beszélni erről, meg tuskó módon is.

2021. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkitől nem kérdeztem, hogy hogyan vesztette el, meg hány fickóval volt előttem, mi volt a legedurvább, amit bevállalt, extrém helyszín stb. Kapcsolatban is csak olyat, hogy mire vágyik vagy hogy a legjobb neki, hogy minél jobban érezze magát intim helyzetben. Nem tudom, mi folyik manapság, de az ilyen hozzáállás meg vájkálás szerintem beteges. F50.
2021. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem tértél ki a válaszok elől, hisz válaszoltál.


Netes ismerkedésnél nem gáz ilyet kérdezni, mert csak tiltom, nem vagyok veszélyben, de személyesen mérges lesz, miután a szexről kérdezget? Hát beszarnék nem kicsit.

2021. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem magáról a szexről beszélgetni nem gáz. Ahogy a 12-es mondta, jó, ha az emberek ismerkedés során megtudják, mennyire passzolnak egymáshoz, és nem akkor derül ki, hogy baromira nem illenek össze szexuálisan, amikor már érzelmek vannak.

De! Amit ez a pasi csinált, nem ez a kategória, mert az összepasszoláshoz semmi köze nincs annak, hogy mikor veszítetted el, vagy hogy pontosan hány partnered volt (szerintem nagyságrendekről beszélni nem gáz), meg hogy miket tapasztaltál már... elég sokat elmond, ha nem azt kérdezi, hogy mi a véleményed az extrémebb szexhelyszínekről, pl. éjszaka játszótéren, hanem azt, hogy mi volt a legextrémebb hely, ahol csináltad... az előbbiről lehet diskurálni, az utóbbi egy paraszt vájkálás.


Szóval örülj, hogy túl vagy rajta, nem kell vele többet foglalkozni, és időben kimutatta a foga fehérjét.

2021. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ekkora egy pogácsát :D

Ne is állj szóba ilyenekkel. Annyit nem ér, hogy leköpköd.

2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arrol erdeklodik, ami ot erdekli. Azert kerdez ilyeneket, mert szamara csak ez a fontos beloled. Ne hidd azt, hogy a valaszaidat nem fogja felhasznalni. A kovetkezo randin masoknak mar ugy adja elo, ahogy toled hallotta, lenyegeben otleteket gyujt a szexualis fantaziajahoz, gyakorlata vajmi keves lehet. Ez abbol jon le, hogy amikor kidobtad meg neki allt feljebb. Jo volt a megerzesed, sok ilyen lesz meg, nem kar ertuk.
2021. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az a "normális", egészséges, ha a másik ember olyan helyen tapogatózik a személyedet illetően, ami neked még komfortos és kellemes. Mert az ilyen ember figyel arra, hogy érzed magad, törődik veled. Ha neked ez oké lett volna és pozitív megerősítéssel válaszolsz, oké lett volna ezekről kérdezni továbbra. A ti helyzetetekben nem volt normális.
2021. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

jol tetted, h lekoptattad, szerintemis gaz, ha ennyire intimeket kerdezget, plane az a gaz, h valoszinuleg latta rajtad, h zavarban vagy es nem szivesen valaszolsz es ENNEK ELLENERE folytatta tovabb a temat. ez nagyon tapintatlan dolog, 0 EQ-ra vall.


nincs baj alapvetoen azzal, ha elso randikon szoba jon akar a szex, HA mindket fel szivesen beszel rola es egyik sem erzi magat kellemetlenul. de igy, amit leirtal, gaz.

2021. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
37%
kellet az agy beteg jó képü csávó??
2021. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!