Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden férfi kérdez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi kérdez nagyon intimeket az első 3 randin?

Figyelt kérdés

Szóval randiztam egy pasival, aki egyébként nagyon tetszett és szimpatikusnak tűnt, de nagyon zavarba ejtő kérdéseket tett fel: mikor veszítettem el, hány pasival voltam, mi az amit még nem volt lehetőségem kipróbálni de szeretném, kedvenc póz, legextrémebb hely, és nagyon sok ilyen (a harmadik randin).

Elmondtam neki hogy 21 évesen veszítettem el, egy férfivel voltam eddig egy több mint 3 éves kapcsolatban, hogy volt több extrémebb hely is és hasonlók, szóval igyekeztem kitérni a legtöbb kérdés elől. Azt mondta hogy ő tapasztalt, vad csajt keres, nem egy mimózát, de szerintem csak azért mert nem feküdtem le minden férfivel aki rám kacsintott még nem leszek mimóza. Félek hogy csak szexre hajt és nem komoly kapcsolatra, megmondtam neki hogy szerintem mi nem egymást keressük és további sikeres ismerkedést kívántam. Erre azért elég mérges lett, és nagyon támadóan lépett fel, akkor rájöttem hogy tényleg nem őt keresem. De mindegy is. Normális ilyen kérdéseket feltenni? Ez megszokott?



2021. jan. 12. 08:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aki ilyeneket kérdez, az pont hogy tapasztalatlan, még életében nem szexelt vagy nagyon keveset. És ezzel próbál kompenzálni.
2021. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam szembesűlni azzal a ténnyel , hogy a felső oktatásban részt vett emberek mennyire primitívek erkölcsileg..Azért mondom mindig a neveltetés formájától lesz az ember olyan amilyen , nem pedig papírok vagy vagyon által.
2021. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
22-es. En ekezet nelkul irok, de tudom hogyan kell hasznalni oket. Lehet megis van erteke a diplomanak, es a primitivseg skalan is van annal lejjebb, nem?
2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%
Van eérteke nyilván , még is ahányszor beültem egyetemisták által látogatott szorakózó helyekre, az alpáriság befigyelt gyakran.
2021. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Á.Zoli ***** válasza:
Szerintem óvatosan puhatolózik az ember egy randin, hogy minél egészebb képet kapjon leendő párjáról, de ez mindig két emberen múlik. Persze fontos, hogy mennyire mélyen érinti az intimitást. Ha te elzárkóztál a válaszok elől, akkor azt figyelembe kellene vennie és kivárni vele, amíg már nagyobb a bizalom :)
2021. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ömm nem tudom, én sose beszéltem meg ezt előre, hanem kitapasztaltuk egymás igényeit. Ha már kapcsolatban voltam, akkor persze elő kerültek témák, de nem egyből így kezdtük. Jól tetted, hogy leráztad, valóban nem ugyan azt keresitek.
2021. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!