Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:

#68

Nem feltétlen csúnya, általában a jellemben van a hiba és úgy véli, hogy neki kijár a párkapcsolat.

https://www.youtube.com/watch?v=DdHqzr4DyIs&ab_channel=Jubilee

2021. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 A kérdező kommentje:

70


Nem kérsz bocsánatot, de nem is vagy túl szerény :)

2021. jan. 14. 15:29
 73/144 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, hogy te olyan kisfiu vagy, hogy meg a sajat cipofuzodet sem tudod megkotni. Hogy ez eletkeptelenseg, vagy lustasaggal vegyitett igenytelenseg. Kb ekkora erot kepviselsz es ezzal probalsz meg valtoztatni a vilagon. Nevetseges. A fotelnel messzebb nem jutsz, ahhoz tobb kene. Csak ezt a nyavalygast hagynatok mar abba.
2021. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/144 anonim ***** válasza:
14%
Aki a szépségéből meríti a felsőbbrendűségét, az elég nagyot fog csalódni, ahogy telik az idő. Sok szép lánynál megfigyelhető az a jelenség is, hogy a jó kinézet a személyiség rovására megy. Egész életükben csak pozitív visszajelzéseket kaptak, kislány koruktól és ez egyáltalán nincs jó hatással a felnőtt létükre. Ami jár, az jár <- eszerint élni nagyon visszaüt és rengeteg példa van ilyenekre. Lehet én is könnyen beszélek... de életem során sikerült olyan emberekkel találkoznom, akik a külsejükkel kibékülve úgy önmaguk tudnak lenni, hogy emiatt a külsőségek egyáltalán nem is számítanak már.
2021. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/144 anonim ***** válasza:
100%

73-as, az a legszomorúbb, hogy nem veszik észre, hogy velük van a probléma.


Én komolyan segítőszándékkal próbáltam közeledni felé, hogy próbáljon meg vele egy kategóriájú lányt keresni, erre le lettem nácizva:D Köszi szépen!

2021. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 A kérdező kommentje:

71


De, többségük csúnya, vagy férfiatlan külsejű akiket levegőnek néznek a nők, ezért aztán ők kritikát "mernek" megfogalmazni a nők értékrendjei iránt.


De érthető is. A nők tradicionális értelemben a gyengeséget, kedvességet, megértést, szerelmet képviselték, erre manapság itt van a sok libsi tyúk akik ide is irogatnak. Hatalmas kiábrándulás, és az incelek ezt mind észrevették, tudják az igazságot, nem hisznek a közhelyeknek. Azért is red pill, mert a Mátrixban is választhatott Neo a kék és piros pirula közül. A pirosat bevéve betekintést láthat a valóságba!

2021. jan. 14. 15:32
 77/144 anonim ***** válasza:
89%
74-es itt az a picurka probléma, hogy senki nem beszélt felsőbbrendűségről, ezt ők szőtték bele, hogy valamivel támadhassanak.
2021. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/144 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk konzervatív nőként se tudok egy szavadra egyetértően bólintani. A nők pedig soha nem a gyengeséget képviselték (a gyengébbik nem arra utal, hogy a férfiakhoz képest, nem önmagukban), maximum a gyengédséget. Tessék többet olvasni múlt századi művészektől mindkét nemben.


Természetesen nyugodtan áltathatod magad, de nem lenne egyszerűbb az itteni hiszti helyett naplót írni?

2021. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/144 anonim ***** válasza:
100%
Apa, te most náciztál, meg gusztustalanoztál le, úgy hogy semmi rosszat nem mondtam. Milyen szeretről, kedvességről, meg megértésről beszélsz?:D
2021. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/144 anonim ***** válasza:
16%
Már bocs 77-es. De ha azt mondod valakire, hogy keressen az ő szintjén, az azt jelenti, hogy vannak szintek. Tehát van felsőbbrendűség csupán kinézet alapján.
2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!