Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/144 A kérdező kommentje:

49


Vannak hobbijaim de nem alkalmasak az ismerkedésre. Például sport, videójátékok, filmek.


Az összes exemet online ismertem meg.

2021. jan. 14. 15:02
 52/144 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tanácsolja (NEM PARANCSOLJA) mindenki, hogy a külsődnek megfelelő lányt keress magadnak.
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem genetikailag vagy selejt, hanem a gondolkodasmodod az. Ezen lehetne valtoztatni, de nem vagy hajlando ra, inkabb bemasolod a kifogasok.txt-t. Megsugom azt is, hogy neked barmilyen extraid lennenek, akkor sem lenne eselyed nore. Ugyanis nem tudna ellensulyozni az a kretensegi melyseget, ahova lesullyedtel. Az ilyen szanalmas figurak, akik idejarnak buksisimogatasra, azokat meg oltogatassal lehet visszafogni, igy is egyre szaporodik a kerdeseik szama, rontva as olvasokozonseg segitokeszseget. Mara oda jutottatok ezzel az allando nyavalygassal, hogy sosem latott megvetes kiser titeket. Az incelekkel, meg csak az incelek ertenek egyet. Es nem vagyok no, 23-as, mostmar torlodott egy valasz, igy 22-es voltam. Fel kene noni, mert sosem leszel ferfi, ha igy folytatod. Vagy vegyel macskakat, te leszel a "macskas" ferfi.
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/144 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor teljesen mindegy milyen vagyok, senki sem kíváncsi az emberre."


"Az összes exemet online ismertem meg."


Ha voltak már barátnőid, akkor már nem igaz, hogy nem érdekelsz senkit.

2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/144 A kérdező kommentje:

54


Ja voltak, de mind kivételesek voltak. Nem ilyen materialista, külsőséges senkik!

2021. jan. 14. 15:09
 56/144 anonim ***** válasza:
13%

#52


Aki nincs olyan helyzetben hogy lentebb kéne adnia, az könnyen tanácsolja.

Meglátnánk neki hogy menne.

2021. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/144 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress ilyen kivételes nőket! Egyéb probléma?
2021. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/144 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a legjobb ismerkedős hobbik. XD

A barátnőmet egy filmklubban ismertem meg, a nővérem egy online játékon "találkozott" először a barátjával, a sport pedig a legnagyobb közösséget adja.

2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/144 anonim ***** válasza:
100%

56,


Nem érzem szarul magam, amiatt, mert nem vagyok csúnya ha megbocsátasz.


Ha ti jobbanérzitek magatokat ha két naponta kiírtok ide egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy a szép nők miért nem akarnak csúnya férfivel lenni, miközben ti nem akartok veletek egy szinten léőv lánnyal ismerkedni, akkor tőlem nyugodt szívvel megtehetitek, nekem nem ártotok vele.

2021. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/144 A kérdező kommentje:

53


"Az ilyen szanalmas figurak, akik idejarnak buksisimogatasra, azokat meg oltogatassal lehet visszafogni, igy is egyre szaporodik a kerdeseik szama, rontva as olvasokozonseg segitokeszseget. Mara oda jutottatok ezzel az allando nyavalygassal, hogy sosem latott megvetes kiser titeket. "


Van az a mondás, hogy az igazság fáj. Az iceleknek talál elegük lett a hazugságokból és meglátták a valóságot? Red pill?

2021. jan. 14. 15:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!