Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem genetikai, hanem akik külseje hasonlóan előnytelen mint a tiéd.


A nácizást amúgy bünteti a törvény, gondoltam szólok.

2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/144 anonim ***** válasza:
100%

amugy a hergelesen kivul megis mi a celod azzal, hogy x naponta kiirsz egy ilyen jellegu kerdest? mert masokat nem hallgatsz meg, csak a sajat hulyesegeidet hajtod, fejlodesere, valtoztatasra szandek nincs benned, masok preferenciait es igenyeit nem valtoztatod meg, akkor megis miert vegrodsz itt? ertem en, hogy se csaj, se baratok, se semmi es unatkozol, de a nogyulolet nem hajtja a malmodra a vizet. maximum nehany hozzad hasonlo inceltarsadtol kapsz egy kis vallveregetest, de a nyomorod nem fog valtozni.


vajon kinek szarabb, nekunk, akiket te ‘materialista senkinek’ titulalsz, csak mert nem allunk ossze mindenfele hulladekkal, vagy neked, akinek meg hulladek se jut, hiaba hiszed azt, hogy erkolcsileg annyira rendben vagy. ha rendben lennel, nem aggatnal ilyen jelzoket idegen nokre, csak mert esetleg nem esnek hasra minden csoro, buta, rusnya ferfitol, aki ‘annyira jo ember’ - de amugy meg baromira nem az, csak szeretne ezt hinni.


nekunk ‘materialista senkiknek’ mindig jut pasi, mert lehet az elvarasok mellett mi is nyujtani tudunk valamit, akar kulsot, akar belsot tekintve, neked viszont csak az interneten valo gyulolkodes jut. el lehet gondolkozni, ki a szanalmasabb.

2021. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, régen sem kellettél volna ilyen logikával a kutyának sem. Már nagymamám idejében számított, hogy a másik értelmes, számára vonzó legyen. Ja, és nagyi nem libsi tyúk, tök konzervatív, csak tudod ennek a sok nőnek van valamije, ami neked nincs: önkritika. Olvass utána, ha olyan okos vagy! Aztán gyakorold is magadon, mert vannak bajok bőven és messze nem a külső a legnagyobb.

Az incelek meg ló****ra se jöttek rá, csak olyan emberek, akik képtelenek jó mélyen magukban nézni, ezért a világban keresik a hibát. Aztán itt hergelik egymást, meg más idióta fórumokon gyártják az elméleteiket, amiknek annyi értelme van, mint nézni, hogy mállik a vakolat.

2021. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/144 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi is a célod itt? Jól írták előttem, a naplódnak öntsd ki a pici szíved.
2021. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
0%
Jól lepontoztatok. 74-es voltam. Úgy látszik a kompromisszum az ilyen témában sem egy járható út. XD Elmondom az ellenkezőjét, hátha akkor az 100%-os lesz. A szépség dönt, slussz-passz.
2021. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: vagy a körülöttem lévő nők (beleértve a páromat) mind kivételesek, vagy a kérdező csak egy önkritikára képtelen hisztéria.

27F

2021. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/144 anonim ***** válasza:
48%
81-es: van, igen, es? bar nem en irtam az eredeti kommentet, de felesleges alszentkedni.
2021. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/144 anonim ***** válasza:
100%
83-as, egy másik kérdése alatt segítő szándékkal leírtam vagy 20 módot, ahogy javíthatna a külsején, és konkrétan leostobázott, mert rajta nem lehet segíteni:D Majd ugyanúgy mondta tovább, hogy a nők, meg a szépek is rohadjanak meg.
2021. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/144 anonim ***** válasza:
100%
az elejen meg en is irogattam neki (vagy hasonlo tarsanak) segito tippeket, meg epito jellegu kritikat, de mintha a falnak beszelnek:Dd az ilyeneknek nagyon sulyos gond van a fejukben
2021. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
75%
88-as. Én se akarok álszenteskedni, de nem is akarom magam többnek, jobbnak érezni csupán abból kifolyólag, hogy egy bizonyos emberi szempontrendszer alapján jól nézek ki. Itt hiába magyarázkodok, az életem sokszor igazol engem. Viszont a kérdező kétségtelenül rosszul áll hozzá és teljes mértékben hibás a helyzete miatt.
2021. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!