Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
0%

A helyes arc nem extra, hanem alap elvárás.

Egy nőt sem érdekel, hogy te érzelmileg meg mittudoménhogy rendben vagy, ha a külsőd nem mozgat meg semmit bennük.

Majd rájössz.

2021. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 anonim ***** válasza:
100%
Aki a szerelmet és a párkapcsolatokat méltányossághoz köti, az teljes mrétékben alkalmatlan mindkettőre.
2021. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/144 A kérdező kommentje:

40


"Neked ki tiltja meg, hogy jobb nők után ácsingózz? Komolyan kérdezem."


Itt például ti. Jól oltogatjátok a fejem, hogy mégis kinek képzelem magam én alacsonyabb rendű selejt. Szerintetek az a sorsom és el is kellene fogadnom azt, hogy a génjeim eltűnnek, mivel nem felelek meg ezeknek az extráknak.


De mi bajod a szapioszexuálissal?

2021. jan. 14. 14:47
 44/144 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tiltja meg, csináld nyugodtan, de arra sem kötelez senki, hogy itt hergeld az embereket. No, ebben neked mi a jó?


Ismételten: az extrák mindenkinél másak, a #30-as írt példákat.

2021. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 A kérdező kommentje:

41


Tudom, erre már rég rájöttem :)


Csak most az utóbbi években kezdtek kicsit őszintébbek lenni a nők, hogy mind (függetlenül attól, hogy ők mit tudnak nyújtani) tökéletes arcú modellekre vágynak, kocka hassal és hatalmas egóval. Mert ez a legkelendőbb kategória manapság.


Egyikben sincs semmi önkritika, semmi szerénység azt illetően, hogy esetleg neki miért járna ki az ilyen pasi. Egyszerűen kell nekik, mint egy csili vili táska a boltból.


Mi pasik, viszont ha nem vagyunk ilyenek, tudjuk a helyünk és ne merjünk bepróbálkozni egy nőnél sem. Kizárólag annak a 10% modell pasinak van joga bepróbálkozni, másképp szexuális zaklatásnak minősül.


Az amerikai lányok az őszinteség magasabb szintjét is megütötték már, mert simán beismerik, hogy csak akkor minősül egy bepróbálkozás, udvarlás szexuális zaklatásnak ha azt ronda pasi teszi.


Egyre félelmetesebb világban élünk.

2021. jan. 14. 14:50
 46/144 anonim ***** válasza:
100%

"Itt például ti. Jól oltogatjátok a fejem, hogy mégis kinek képzelem magam én alacsonyabb rendű selejt"


Ilyet senki nem mond neked. Ki vagy akadva több kérdésen keresztül, hogy a szép nők mit képzelnek magukról, hogy nem állnak veled szóba. Azért olt le mindenki, hogy ne vagdalózz, mert mindenkinek jogában áll azzal járni/lefeküdni akivel szeretne és aki tetszik neki. Nyugodtan bepróbálkozhatsz bárkinél.


" el is kellene fogadnom azt, hogy a génjeim eltűnnek"


Ilyet kb az idióta ösztönlények mondanak, akiknek csak úgy teljesedhet ki az élete, ha mindenképpen potyogtatnak pár gyereket.

2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/144 A kérdező kommentje:

30


"1. Kölcsönösen szimpatikus és szeretni való jellem.


2. Kölcsönösen vonzó külső, ami egy jó szexuális élet (egyik) alapja.


3. Közös érdeklődések és hobbik.


4. Közös hosszútávú tervek."


Ezzel egyet is értenék azt leszámítva, hogy rossz sorrendben tűntetted fel őket. A 2-esnek az első helyen kellene lenni míg az egyesnek a 4-ik helyen. Úgy valósabb képet festene a helyzetről a prioritásokat illetően.

2021. jan. 14. 14:56
 48/144 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majd elfelejtettem: te odafent sem vagy rendben, szóval nem csak a külsőd miatt nincs nőd.
2021. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, például vannak hobbijaid, amik adnak neked egy közösséget, amiken belül ismerkedsz? Én így ismertem meg a barátnőmet és az általam ismert sikeres kapcsolatok mind így alakultak ki.
2021. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 A kérdező kommentje:

48


Ja, igen igaz. De igazából miért érdekelne, hogy odafent mi a helyzet, ha az első szűrön nem megyek át? Akkor teljesen mindegy milyen vagyok, senki sem kíváncsi az emberre.

2021. jan. 14. 15:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!