Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért az elmondható, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért az elmondható, hogy a nők többségének nem elégséges ha a pasi morálisan és érzelmileg rendben van, ezen kívül extrák is kellenek?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy az, hogy egy pasi rendes és érzelmileg egészséges az nem elegendő, hanem ALAP. Ami a ritka az nagy száj, magabiztosság, rámenősség, anyagi helyzet, helyes pofi stb. Ez utóbbiak manapság nagyobb érték a nők szemében mint az, hogy valaki emberileg jól össze volt rakva?
2021. jan. 14. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt jelenti, hogy nagyobb érték. Azt jelenti, hogy ezektől lesz valaki különlegesebb, ezektől fogják észrevenni. Az, hogy valaki normálisan, emberként kezel és nem szenved semmilyen pszichés zavartól az az alap társadalmi norma, ezzel nem fogsz kitűnni a tömegből.
2021. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb érték. Az ALAP az a kiindulópont, erre jönnek még rá az egyéni kritériumok. Az ALAP elég az általános emberi kapcsolatokhoz, haverságokhoz, mindennapi interakciókhoz, ha nincs meg valakiben akkor emberként se nagyon kezelhető, de ez azért nehogy már elég legyen a vonzalomhoz :D
2021. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/144 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mint ahogy neked sem elég csak ez, hanem nyilván még legyen számodra csinos is.
2021. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/144 anonim ***** válasza:
92%

Ja, jobb esetben nem annyi alapján döntesz, hogy "ez nem tűnik baltás gyilkosnak".

Az, hogy rendben legyél morálisan a minimum.


Miert talán problémád van vele, igénytelenke?

2021. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/144 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy valami alap, azt azt jelenti, hogy alap. Most őszintén, neked extrának számít az, ha valaki mem lop, nem csal, nem hazudik? Ugye, hogy normál körülmények között ezeknek alapvetőnek kellene legyenek. Mármint annyira alap, hogy nem számolsz vele külön. Mert ugye hogy is bízhatnál meg valakiben, aki ezeket nem tudja nyújtani? El se tudod kezdeni az ismerkedést, ha messziről tudok valakiről, hogy ilyen. Én pl még csak barátkozni se baratkozok olyan emberekkel, akiknek ez nem alap, nem tudják nyújtani azt, hogy nomrálisak.

Az, hogy mik a hobbijai, introvertált vagy extrovertalt, ambíciózus és/vagy családcentrikus, macskás vagy kutyás, mely témákban magabiztos, mik azok, amikkel fel lehet bosszantani stb, az mind ezután jön.

Mégse mondanám, hogy ezek extrák vagy jobban számítanak, fontosabban lennének, mégis a személyisége részei, amikben vagy passzoltok vagy nem.

Attól, hogy valaki emberileg rendben van, még utálhatja a kiállításokat, és a társadalmi eseményeket, mégis, ha nekem pl fontos, hogy legyen otthon 2 macskám és hetente eljárjak a párommal valahová, akkor nem fogunk passzolni. Vagy másik példa, hogy emberileg tök rendben van, de nem szeretne gyereket, én viszont 4-t, mert világ életemben nagy családról álmodtam, akkor sem passzolunk. És lehetne folytatni a sort napestig. Az nagyon helyes, ha emberileg rendben van. Nem hazudsz, lopsz, csalsz, felelőséget válalsz a tetteidért, fejleszted magad és a céljaidért dolgozol, de ez nem jelenti autómatikusan azt, hogy minden nőnek te vagy a legjobb a világon, ahogy ha ugyanezek megvannak egy nőben se jelenti azt, hogy számodra ő a tökéletes (és most végig eltekintettem a külsőtől meg a kémiától, láttad, ugye?)

2021. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/144 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ezek az alapok (mindkét nemnél), mert önmagukban ez nem jelent szimpátiát és hasonló jellemet és közös érdeklődéseket, amik viszont kellenek egy kapcsolathoz. Önmagukban ezek, bár jó dolgok, de kevesek.

Hiába udvarias és rendes valaki, ha jobb szeret mindig otthon ülni, míg én nem vagy éppen hiába kedves, ha unalmasak számunkra a másik érdeklődései.

Nem tudom, hogy ez neked miért baj, amikor teljesen logikus és érthető.

22/L

2021. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/144 anonim ***** válasza:
92%
Azért tegyük hozzá, hogy ez a legtöbb férfinak se elég, teljesen jogosan.
2021. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/144 anonim ***** válasza:
91%
Két dolog van: a kapcsolat kezdete, és a kapcsolat folytatása. Az elején a külső ami dönt, a folytatásban meg a belső. Az hogy kinek milyen az ízlése, az egyéni preferenciák mentén zajlik, a többségnek nem jó a töbség. Egyszerűen fogalmaztam, de benne van a lényeg.
2021. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/144 anonim ***** válasza:
83%
Nice guy gyanús vagy kérdező.
2021. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/144 anonim ***** válasza:
92%

az a baj, a legtobb ember, aki amugy semmit nem tud felmutatni, azzal nyugtatja magat, hogy o ‘emberileg jol ossze van rakva’, csak a masik elvarasai tul magasak, kozben meg a legtobb ilyen emberileg is egy 0 es nem azert nem talal part, mert nem keres havi netto egy millat vagy mert epp nem kockas a hasfala.


igen, az minden embernel alap KENE, hogy legyen, hogy erzelmileg, moralisan, erkolcsileg okes legyen, nem csak parkapcsolatban, hanem amugy az elet mas teruleten se szivesen veszi magat korul senki erkolcsi, erzelmi hulladekokkal. persze ez szubjektiv, hogy kinek mi a merce.


de miert van ez a kerdes megint a NOKRE kielezve?! baromira unalmas mar ez a mindennapos frusztralt, nogyulolo incel hiszti itt. vannak nok magas elvarasokkal es vannak ferfiak is magas elvarasokkal. valaki talal ennek megfelelo partnert, valaki nem. senki nem fog beled szeretni pusztan azert, mert azt hiszed magadrol, emberileg jol ossze vagy rakva. ha igy lenne, nem

szorulnal ra, hogy ezeket kerdezgesd.

imadom ezt az alszentkedest, mintha neked teljesen mindegy lenne, hogy nez ki a no, akivel ismerkedsz. szerintem az is szomoru, ha valaki annyira igenytelen, hogy 0 elvarasa van a masik fele. en speciel csak olyanokat varok el a ferfiaktol, amiket en is nyujtani tudok. miert vegyel lejjebb az elvarasokbol, ha igy is talalok partnert es nem kell megalkudnom? csak azert, hogy te jobban aludj?


egyebkent meg magadnak mondasz ellent, eloszor az allitod, hogy az emberi korrektseg alap, aztan meg a vegen azon hisztizel, hogy a jokepuseg, ramenosseg es penzt fontosabb. dontsd mar el, ma epp miert utalod a noket, mert igy nem lehet teged komolyan venni.

2021. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!