Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért nehezteli hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nehezteli hogy sok pasi szexre hajt a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nők is ugyanúgy igénylik a szexet.

Mondjuk tegyük fel egy nő már 2-3 éve szingli,gondolom hogy már kívánná a szexet.

Nyilván jobb volna a tartós kapcsolat,de ha az mégsem jön össze akkor miért utasítják el ha a pasi szexet akar?

Szerintem ha a pasi az elején kimondja hogy ez csak szex,akkor nem értem hogy miért probléma ez.

Inkább lesz egyedül a nő évekig minthogy elutasítsa ezeket is?


Most olyan szexre gondolok,ahol a pasinak az is fontos hogy a nőnek orgazmusa legyen és élvezze a nő a szexet


2021. jan. 30. 18:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
26%
1 Ha férfiként írnád ki, hogy jobb a szexrobot/műp.nci, mint a nő, akkor te lennél az életképtelen incel lúzer, így meg még éltetnek is, hogy milyen igazad van XD
2021. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
De hát aki itt frusztrált az kb a kérdező 😂😂 és mivel ő úgy tette fel a kérdést, hogy társkeresőn miért baj, ha leírja, hogy ő csak szexet keres, én eszerint válaszoltam. Vagy bajaid vannak a szövegértelmezéssel? Amit te mondasz, hogy szexkapcsolatból többet akar a másik fél, teljesen más történet és nem kapcsolódik ide.
2021. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
9%

#11: Ja, hát ez a kettős mérce itt alap.


#12: Miután nem értetted meg a válaszom tartalmát, szerintem felesleges a szövegértelmezésről beszélnünk.

2021. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%
A műpuncival semmi baj, soha nem értem, hogy a férfiaknak miért nem elég.
2021. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem neheztelek, csak ilyet instant ignorálom. Ennyi. És igen, inkább vagyok egyedül s megoldom magamnak. Akkor legalább nem kell azon agyalnom, hogy hány betegséget kaphatok el a lehetséges több százból. :D
2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
19%
Én is az 1. válaszolónak reagálnék:Egy műanyag sz.rt tologatsz magadba és neked ez a szexuális életed ráadásul te ezzel kifejezetten elégedett vagy.Ez sok mindent elárul rólad.Nemi betegségről hadoválsz mint egy 12 éves aki nem tudja hogy kell védekezni meg hogy a másiknak valószínűleg büdös a teste...Szerintem itt az van a háttérben hogy te nem kellesz a férfiaknak akár a külsőd akár a belsőd miatt, majd úgy fordítod le a külvilágnak hogy neked nem kell senki... Rengeteg ilyen nő van ezen a fórumon!
2021. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%
Random kanos pasinál tényleg jobb egy vibrátor, ez tény.
2021. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%

"Egy műanyag sz.rt tologatsz magadba és neked ez a szexuális életed ráadásul te ezzel kifejezetten elégedett vagy"


Csiklóvibrátor, nem kell tologatni, és olyan elégedett vagyok, hogy halmazállapotot váltok.

2021. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden betegség ellen véd a koton azt ugye tudjátok? Na de ezért is jó állandó kapcsolatban, bizalom mellett szexelni, nem egy gumis brét kell szopdosni meg magunkba fogadni 🤷‍♀️ na de ha nektek ez elég, sok sikert, de nem hiszem, hogy kapkodnának utánatok 😁
2021. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
1%
Halmazállapotváltó csiklóvibrátoros elégedett nő a gyk-n.Ilyenkor annyira elégedett vagyok a saját életemmel, a párommal és a környezetemmel...34-F
2021. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!