Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért nehezteli hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nehezteli hogy sok pasi szexre hajt a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nők is ugyanúgy igénylik a szexet.

Mondjuk tegyük fel egy nő már 2-3 éve szingli,gondolom hogy már kívánná a szexet.

Nyilván jobb volna a tartós kapcsolat,de ha az mégsem jön össze akkor miért utasítják el ha a pasi szexet akar?

Szerintem ha a pasi az elején kimondja hogy ez csak szex,akkor nem értem hogy miért probléma ez.

Inkább lesz egyedül a nő évekig minthogy elutasítsa ezeket is?


Most olyan szexre gondolok,ahol a pasinak az is fontos hogy a nőnek orgazmusa legyen és élvezze a nő a szexet


2021. jan. 30. 18:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
3%

#29: Attól, még általában egy 70-es iq-nál jobb képességű ember elég könnyen leveszi a szövegből, hogy milyen nemű az illető. Főleg ennél a kérdésnél...

És vicces, hogy megy a nőgyűlölőzés, amikor a válaszok többségében a férfiak vannak lenézve.

2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
92%
#31 Igen, a nőgyűlölő férfiak vannak lenézve, nők és férfiak által egyaránt.
2021. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
10%

#32: Szépen kihagytad a mondat felét. Valóban, a nőgyűlölő férfiakat mindkét nem lenézi. A férfigyűlölő nőket viszont, ezen az oldalon a nők többsége egyenesen isteníti.

Konkrétan volt egy olyan kérdés pár hónapja, ahol egy illetőt felismertem, akit a való életből ismerek. Nyíltan férfigyűlölő. Szóltam neki, hogy hahó, ismerjük ám egymást. Leírta ide válaszként, hogy igen, ő férfigyűlölő. Felpontozták.

Akkor, miről beszélünk? Megy itt a szöveg, hogy mennyi nőgyűlölő van az oldalon, miközben minden nőgyűlölőre jut több férfigyűlölő.

2021. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 he84 ***** válasza:
29%
Ne haragudj 4-es válaszoló, de tévedsz. Saját tapsztalatból mondom, hogy bizony vannak olyan férfiak is, akik szerelem nélkül is odafigyelnek a nőre szex terén. Igaz hogy nem szexkapcsolatban vagyok, hanem egy laza kapcsolatban már több mint 1 éve, mely a barátság extrákkal viszonyhoz hasonló (szexkapcsolat és komoly kapcsolat között középen), nem szerelmes belém az adott férfi, én se belé, mégis odaadó, figyelmes és érdeklem. És valóban már jó ideje barátok is lettünk, több jelből is tudom.
2021. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
86%

Csak szexre, gyakorlatilag barkit megkapok. Akkor, amikor, ahogy, és ahol ÉN akarom. Nem azert mert szép vagyok, - sőt. Hanem mert Nő vagyok.

Miért pont teged valsztanálak akkor??


"Szerintem ha a pasi az elején kimondja hogy ez csak szex,akkor nem értem hogy miért probléma ez.

Inkább lesz egyedül a nő évekig minthogy elutasítsa ezeket is?"


Ezt nem értem! Ez igy eleggé paradox.

Mivel kozlod, hogy ez csak szex, nem ertem miért lepodsz meg az elutasitason.

Inkább vagyok egyedül, mint valakivel, akivel eselytelen, hogy kialakuljon bármi komoly.

Ráadásul még az időmet is pocsékolom, amikor potenciális jelöltekkel ismerkedhetnék, akinek nem csak szexre kellek.

2021. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%

"Ezt nem értem! Ez igy eleggé paradox.


Mivel kozlod, hogy ez csak szex, nem ertem miért lepodsz meg az elutasitason."


Van pár férfi, akik szerint az őszinteségért cserébe jár a punci. Nem számít, mivel kapcsolatban őszinték.

2021. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36%
Egyik kommentelő kérdezte, hogy miért nem mennek a csak szexet kereső férfiak prostihoz? Nos, pár napja egy csak szexet kereső férfi maga indokolta meg nekem: azért, mert egy lakásos, igényesebb kinézetű prosti 30 ezret elkér/ óra és neki arra nem telik rendszeresen a fizujabol, a szexet viszont igényli.
2021. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!