Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért nehezteli hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nehezteli hogy sok pasi szexre hajt a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nők is ugyanúgy igénylik a szexet.

Mondjuk tegyük fel egy nő már 2-3 éve szingli,gondolom hogy már kívánná a szexet.

Nyilván jobb volna a tartós kapcsolat,de ha az mégsem jön össze akkor miért utasítják el ha a pasi szexet akar?

Szerintem ha a pasi az elején kimondja hogy ez csak szex,akkor nem értem hogy miért probléma ez.

Inkább lesz egyedül a nő évekig minthogy elutasítsa ezeket is?


Most olyan szexre gondolok,ahol a pasinak az is fontos hogy a nőnek orgazmusa legyen és élvezze a nő a szexet


2021. jan. 30. 18:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
Azért,mert nem szeretném ha csak eszközként tekintenének.Sosem értettem az ilyen kapcsolatokat egyáltalán.Kb mintha ingyen ku*vát keresne az illető.Akármeddig voltam/vagyok szingli,szerintem attól jobb nincs,amikor olyannal szeretkezel,aki belsőleg,külsőleg is együttesen vonz téged és szeretitek egymást.Semmi jót nem látok ebben a kalandozásban,kb csak tényleg a kihasználás a lényege,közben meg használati tárgyként tekintenek a másikra.
2021. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
17%
Hú... A pontozások alapján, azért elég durva megkeseredett női bázis van az oldalon. Azért, kicsit szomorú belegondolni ebbe.
2021. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, a tömény akinemvelemdugazhülyeqrva sértődött hülyeségedet nem csak nők pontozzák le. 😉 F
2021. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%
Szóval ha én nem arra vágyom, hogy csak akkor vegyenek elő, amikor szexet akarnak, akkor csakis megkeseredett lehetek. Egyértelmű 😂😂
2021. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%
Én sem tudtam ezzel soha azonosulni.Nem volt még ugyan kapcsolatom,de az ilyen férfiakat mindig is tudatosan kerültem.Szerintem a nők nagy része még mindig figyelemre,törődésre és normál kapcsolatra vágyik,ahol azért értékelik őket és nem csak szexre alapul a kapcsolat.🙄 22/l
2021. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
96%

Férfi logika:

Nekem jó a szexkapcsolat > Mindenkinek jó a szexkapcsolat > Hülye megkeseredett feminista aki mást mond

2021. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
16%
Elolvastam rendesen az eredeti kérdést.Beismerem figyelmetlen voltam úgy szóltam hozzá a témához.Az alkalmi szexkapcsolat valóban gáz, idegennel is.Férfiként sem vágytam rá soha.Nekem is visszataszító.Ettől függetlenül ezen az oldalon a nők 80% egy nagy szánalom!
2021. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
8%

#23: Írd már le kérlek, hol írtam bármi olyasmit, amit állítasz? Attól, hogy odaraksz egy F betűt a válaszod végére, még árad belőle a megkeseredettség. Nem véletlenül próbálsz olyat húzni a másikra, ami nem igaz.


#24: Erről sem volt szó. Viszont, amikor egy férfi írja ugyanezt, őket lepontozzátok. Ha egy nő, azt felpontozzátok. Áruld el kérlek, hogy ennek mi az oka, ha nem a megkeseredettség?


#26: Ezt sem írta senki.



Na, látjátok a megkeseredettség azon látszik, hogy egy egyszerű mondatba teljesen mást próbáltok belemagyarázni.

2021. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor oda sincs írva nő vagy férfi a kérdező hagyjuk már 😂😂 komolyan beteges, hogy minden napra jut minimum 1 nőgyülölő kérdés. Ez a viselkedés, ami a kérdésben is említve van, ha nő, ha férfi az illető, végtelenül sekélyes és undorító.
2021. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
91%

Én kipróbáltam párszor ezt a kötetlen szexkapcsolatosdit mert vágytam a szexre, unatkoztam. Hát nem jött be.

Nagyon megválogattam a partnereim, mindig intelligensnek tűnő jól szituált, normális, nálam pár évvel idősebb srácokkal ismerkedtem. Minfig asszertíven, őszintém lekommunikáltam, hogy mi fér bele, mi nem, mit szeretnék ettől az egésztől. Az esetek nagy részében a találkozó előtt ez még működött is oda vissza, de onnantól kezdve, hogy szexre kerül a sor már marhára nem érdekeltem egyiket sem. Késés a találkozóról, szexuális igények tiszteletbe nem tartása, bunkózás, ghostingolás, hazugságok, minden volt.

Soha semmilyen kielegülést, biztonságérzetet, de még csak unaloműzést sem kaptam ezektől a kapcsolatoktól, csak az időmet rabolták. Még az esetek nagy részében a szex is rossz volt. Hiába akarok én nyitott és kalandvágyó lenni ha nem akad hozzá méltó partner.

Azóta tudom, hogy nem tettem elég magasra a lécet és ha magányos vagyok akkor sokkal több értelme van egy párkapcsolatnak.

2021. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!