Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet szeretni valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe, aki egyáltalán nem vonz?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, aki nagyon kedves, normális, intelligens. Már 4 hónapja találkozunk heti 1-2 alkalommal párkapcsolati célból, de egyszerűen nem mozgat meg bennem semmit.

Nem érdekel, ami csúnyán hangzik, de nem keresem, illetve miattam van ez a heti 1 alkalmas találkozás, nekem ennyi bőven elég.

Viszont lehet érdemes lenne megpróbálni vele, mert tényleg nagyon rendes. Viszont nem akarom, hogy hozzám érjen, megcsókoljon, mert egyszerűen kicsit sem vonzódom hozzá.


2021. febr. 21. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet sajnos, aki mást mond az hazudik.

A személyisége alapján egy embert max kedvelni lehet, vonzalomhoz a külső kell.

Mondanám hogy hagyd a p*csába, de nyilván nincs jobb lehetőséged, azért foglalkozol vele már 4 hónapja.

2021. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz bele szeretni, ne rabold az idejét és vesztegesd a sajátodat.
2021. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem.

Hosszan: az egy dolog, hogy magad valami oknál fogva prostituálod, szíved joga, de hogy a másikra nem gondolsz... nem azzal teszel szívességet neki, ha megosztod a tested vele, mint valami köztulajdon, (miközben undorodsz tőle) hanem ha őszintén elmondod mi van, és hagyod, hogy találjon egy olyan nőt, akit beindít, aki elég egy csókjától, és alig várja, hogy láthassa. Ez szép dolog lenne tőled, de amíg csak az idejét rabolod, azzal ártasz a legtöbbet (közben meg szerencsétlen reménykedik, miközben esélye sem lesz veled normális kapcsolatra és csak sérül melletted).

2021. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el szegényt, úgy a korrekt.
2021. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,őt becsapod,saját magadon erőszakot teszel.Lesz egy rossz kapcsolatotok,mindketten sérültök,és max. némi keserű tapasztalatot fogtok profitálni.
2021. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A rövid válasz: nem.

A hosszabb válasz: vonzóvá tud válni valaki szexuálisan is, ha minden más passzol. Ha nálad eljön ez a pillanat, akkor nyert ügyed van. Ha később sem jön el ez, akkor el kell engedni. Bá, ha 4 hónap után sem érzed a bizsergést, akkor nincs mire várni.

2021. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer eljön majd az idő, amikor azt hiszed, hogy beleszerettél, de nem fog sokáig tartani. Sajnos
2021. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
simán.
2021. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos szinten létezik ilyesmi. Mármint például az én barátnőmnek van egy nagyon furcsa és jellegzetes szépséghibája az arcán, ami miatt vannak, akik kifejezetten csúnyának tartják, és első ránézésre, külsőre nekem sem tetszett miatta. Azután viszont megismertem, és borzasztóan megkedveltem, és onnantól kezdve már elképesztően aranyosnak találtam ezt a szépséghibáját. Szóval létezhet ilyesmi, de azért nálam nem ez az eset volt, amit te leírsz, hogy ennyire undorodsz a sráctól. Szerintem ebben az esetben nincs értelme ennek az egésznek, hagyjátok inkább egymást.
2021. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!