Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet szeretni valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe, aki egyáltalán nem vonz?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, aki nagyon kedves, normális, intelligens. Már 4 hónapja találkozunk heti 1-2 alkalommal párkapcsolati célból, de egyszerűen nem mozgat meg bennem semmit.

Nem érdekel, ami csúnyán hangzik, de nem keresem, illetve miattam van ez a heti 1 alkalmas találkozás, nekem ennyi bőven elég.

Viszont lehet érdemes lenne megpróbálni vele, mert tényleg nagyon rendes. Viszont nem akarom, hogy hozzám érjen, megcsókoljon, mert egyszerűen kicsit sem vonzódom hozzá.


2021. febr. 21. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nezd en a parommal nem csokolozok. Pedig mindig imadtam. Szinglikent kifogtam par nagykepu p.cst. Olyan is volt aki az analt eroltette volna. Orulok vegre van egy normalis baratom. Hogy szeretem-e? Magamat szeretem. Tudom rajtam kivul mindenkinek osszejon almai pasija. Csak azert irtam, tudd ilyen is van.
2021. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!