Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondanátok el úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el úgy hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiuval, jól éreztem magam vele. A randi végén megcsókolt, de nem éreztem úgy, hogy ebből lehetne valami. Azóta egyszer beszéltünk telefonon, de nemtudom hogy mondjam el neki, hogy én nem érzem úgy, hogy ebből lehetne valami. Nemtudom én sem, hogy miért nem jön be, igy indokot nemtok írni... nincs szikra vagy nemtudom :(

Tudom, hogy nem üzenetben/telefonon kellene de nem szeretnék vele találkozni újra... Személyesen sajnos nehezebben tudok ilyesmit megfogalmazni


2021. febr. 25. 22:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed ebből nem lehet semmi, azzal teszed legjobbat ha tudtára adod. Ha többet szeretne nem tudod úgy elmondani, hogy ne bántsd meg, viszont a hitegetés sokkal rosszabb.
2021. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#9 tényleg igazi gyökér vagy, ès még hazug is:D

Hogy lenne már nőd...

Ha lenne, nem tolnád ezt a hisztis nőgyűlölő, frusztrált dacos kisfiú monológot.

Tipik incel mentalitásod van, és az a legszebb, hogy próbàlod leplezni ilyenekkel, hogy behazudod, hogy van nőd, meg támadsz, hogy 8-as a frusztrált, aki vetítget, de azt pont te csinàlod.

#8 nagyon vilàgosan és pontosan leírta, hogy mit csinálsz, helyesen érvelt, te meg a “pènzéhes” jelzőre vered magad, mert a többire nem tudod, ugyanis igazak beleköthetetlenül.

2021. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

#9: honnan kene tudnom, hogy te mas kerdesekhez miket kommentalsz meg eloben kivel mit beszelsz? ne farassz mar.


jo, akkor az inceles nogyulolo reszt ne vedd magadra, nekem mindegy. el se olvasod, amit irok, mert behisztizel azon, hogy frusztraltnak nevezlek, de frocsogsz, hogy nem tudok ervelni?


vilagosan leirtad, hogy a no FELSZINES es NEM

NORMALIS, amiert elutasitana a pasit, mert ‘nem erzi a szikrat’. attol fuggetlenul, h ez a kifejezes igy kozhelyes, igenis van ilyem, es ez nem egy matekerettsegi, hogy neked eroltetned keme az agyad, hogy mindenaron hibat talalj a masikban. pl. nem jon be, mert nem eleg erdekes. ezt igy jobb lenne megmondani neki vagy mi? nem igaz, hogy nem erted.

sajnalom a ‘szerelmedet’ amiert a pasija hajnali 3-kor egy anonim forumon osztja az eszt idegen noknek.

2021. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

‘Komolyan mondom, ha annyi pénzem lenne, mint ahány érvelésre képtelen ember előrántja itt rám az incel jelzőt, már milliomos lennék‘


amugy ezen lehet el kene gondolkozni, hogy ha ilyen sokszor megkapod az incel jelzot kulonbozo kerdeseknek, kulonbozo emberektol, akkor tenyleg gaz lehet a mentalitasoddal.

valoszinu az o kommentjeiket se olvasod el, mert behisztikezel, akkor meg kicsit vicces azt allitani, h keptelenek az ervelesre. aki keptelen itt ra, az pont te vagy, aki olyanokon pattogsz, hogy miket allitok rolad, de a lenyeget ignoralod. tipikus esete vagy a ‘hulye okoskodik’ szofordulatnak. aztan meg megserodik, ha beszolnak neki.

2021. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedvesen és normálisan megmondod, hogy úgy gondolod, nem olyan típust keresel, mint ő. De igazából amit levezettél kérdező az teljesen jó. Ha ő akart folytatást mindenképp megbántódik, de ennél többet nem tudsz tenni.
2021. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

8

Te tényleg tapasztalatlan vagy ezen az oldalon, különben nem stapàlnàd magad ezzel a kis pöccsel.

Vannak olyan lusta, kiéhezett, frusztrált és agresszív gyökerek akiknek mindegy mit írsz.

Egymástól betanult mantrákat hajtogatnak. Az ilyeneket úgyse fogod meggyőzni, mert kèptelenek önálló gondolkodásra.

A saját nyorúkèrt mindenkit okolnak csak önmagukat nem.

2021. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"nem akarok tőled semmit" - én ezeket kapom nőktől, ja meg letiltást :D


azóta csak prostihoz járok és már 7x utasítottam vissza nőt, megmondtam nekik hogy mindent megkapok a prostiktól, már elképzelhetetlen számomra az, hogy udvarolni, meg teperni nőért 31/f

2021. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy közhelyes ez a "nem volt meg a szikra" dolog, de másképpen nem tudnám indokolni. Minden jó volt, beszélgettünk nem volt az a "kínos néma csend" sem...Külsőleg sincs semmi baj vele. Nemhiszem, hogy felszínes lennék csak azért mert valami miatt nem érzem hogy lehetne ebből több.

Igazából külsőleg nagyon is bejön,kedves is volt, de barátságnál többet nem tudnék elképzelni vele. Mikor megcsókolt nem éreztem azt, hogy hú de jó volt és többet akarnék, nem váltott ki belőlem semmit.Így el is váltunk, hogy h hazaért beszélünk. Nem volt már akkor időnk annyira mert 19:56 körül váltunk el, szerintem igy sem ért haza 8-ra és sietett ő is én is..Elment az idő a beszélgetéssel, ami tényleg jóvolt, csak ilyen baráti mintha ezer éve nem láttuk volna egymást..

Sajnos abból, hogy ő találkozni akar nekem azjön le, hogy többet szeretne, vagy legalább is jobban megszeretne ismerni.Igazából a munkára fogtam, hogy most nemtudok beszélni, de csak azért mondtam hogy össze szedjem a gondolataimat, hogy én mégis mit szeretnék.

Gondoltam arra is hogy több idő kellene nekem is,de arra jutottam, hogy nem mert ha vonzana is hozzá valami akkor énis megszeretném ismerni és minnél hamarabb újra találkozni.

Nem szeretném húzni az idejét, 30 éves tudom, hogy ő komoly kapcsolatot keresne.

Az eddigi válaszokat köszönöm mindenkinek, hasznosak voltak.

2021. febr. 26. 10:45
 19/22 A kérdező kommentje:

Kis pontosítás, aznap írt mikor hazaért hogy nem volt semmi baj, nem igazoltaták meg semmi, de én sajnos elaludtam..Mert ő is csak miután zuhanyzott vacsizott utánna írt.Nekem meg húzós napom volt így is csak gyors találkozás volt.

Akkor kellett volna neki leírnom, hogy nem szeretnék többet, csak sajnos elnyomott az álom. Másnap meg mikor rám írt megkérdezni milyen volt a napom, nemtudtam hogy térjek rá így nem is írtam vissza csak este hogy a munka miatt nem tudtam írni... Azóta meg ezen gondolkozom, hogy mondhatnám el nem bánton hogy nem fog menni... Nem akarok bunkó lenni vele, vagy megbántani, de ezt írtam is a kérdésben.

Nem is nagyon értettem a 4. hozzá szólót ezért...az elég bunkó szöveg lett volna és nemtudom honnan jött az egész...Igazából nem is érdekel. Csak sajnálom hogy nemtudod megérteni a logikus érveket ellened.Főleg ha állításod szerint elsem olvasod, akkor meg minek folytatod a vitát...Főleg ha másnak van igaza, el kellene fogadnod vagy legalább elolvasni az érveket, nem azt mondani hogy logikus érvei sincsenek...(állításod szerint el sem olvstad amit írt..akkor meg honnan tudod hogy nem logikus)..Na mindegy, nem vita volt a célom ezzel a kérdéssel.

2021. febr. 26. 11:01
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Remélem hogy ő is ezután prosihoz fog járni, 100x jobbak tőletek, és mindenki azt kapja, amiért fizet :D
2021. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!