Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondanátok el úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el úgy hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiuval, jól éreztem magam vele. A randi végén megcsókolt, de nem éreztem úgy, hogy ebből lehetne valami. Azóta egyszer beszéltünk telefonon, de nemtudom hogy mondjam el neki, hogy én nem érzem úgy, hogy ebből lehetne valami. Nemtudom én sem, hogy miért nem jön be, igy indokot nemtok írni... nincs szikra vagy nemtudom :(

Tudom, hogy nem üzenetben/telefonon kellene de nem szeretnék vele találkozni újra... Személyesen sajnos nehezebben tudok ilyesmit megfogalmazni


2021. febr. 25. 22:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit irj neki, hogy gondolkodtam a dolgon es arra jutottam, hogy nem illunk ossze. Ennyi. Ezzel elmondtal mindent amit kell es nem is bantottad meg. Ha elfogadja jo, ha nekiall hisztizni, akkor meg letiltod. Ha mindenkeppen el szeretned kerulni a hisztit, akkor megirod es egybol tiltod. Ne csinalj belole problemat.
2021. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Semmi bántó nincs abban, ha elmondod neki, hogy nem érzed azt a vonzalmat. Egyébként meg utána lehet nézni, egy nő mitől nem érzi azt a szikrát.
2021. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!