Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelt kérdés

Nekem általában nem jön be a saját korosztályom. Mindig is feljebb nézelődtem jó pár évvel. A 30-as pasik jönnek be. De én ezt sose tagadtam (persze anyának nem reklámozom, idegbajt kapna) de a barátaim mind tudják. Az egyik barátnőm múltkor azt mondta, hogy a harmincvalahány éves pasikkal az a baj, hogy amelyik jó pasi, és normális az mind foglalt. Amelyik meg jól néz ki és nem foglalt, annak tutira van valami defektje különben nem lenne egyedül. Én ezt nem így látom. Ti?

18/L


2010. aug. 17. 23:40
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

"Biztos találnál olyan pasit, akinek a gyerek nem lényeg, sőt, nem akar. Viszont egy ilyen ember akkor sem fogja megváltoztatni a véleményét, mikor Te már idősebb leszel és szeretnél gyereket."

Én se akarok. Nem most. SOHA

2010. aug. 18. 00:29
 22/38 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: erre a kérdésre majd 10 év múlva visszatérhetünk...
2010. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok 21, de 18 évesen, sőt 16 évesen is iszonyat érettnek éreztem magam, aztán kinőttem. Te is így fogod.
2010. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én is azt mondogattam anno, hogy soha nem akarok gyereket. Már azon kaptam magam, hogy lehet átgondolom.. persze olyan 10 év múlva, de már nem mondom, h soha.
2010. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Ez nálam nem csak "fellángolás". Utálom a gyerekeket, nem nem szeretem hanem képtelen vagyok elviselni őket. 13 éves korom óta úgy gondolom, hogy nekem nem kell gyerek. És egyszer se inogtam még meg ebben a dologban. Nem hiszem hogy valaha meggondolnám magam.
2010. aug. 18. 00:42
 26/38 anonim ***** válasza:

"Én se akarok. Nem most. SOHA"


:D Az ilyen kijelentések miatt nem lehet még komolyan venni a 18 éveseket. Hidd el, hogy ez a hozzáállásod még rengetegszer fog megváltozni az idők során.

2010. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Azt mondod az ilyen kijelentések miatt nem lehet a korosztályomat komolyan venni. Hát ilyet még senkitől nem hallottam aki korombeli, pedig sok ismerősöm van. Én azt nem értem amikor egy 17-18 éves lány tervezgeti, hogy 23 évesen legkésőbb gyereket akar meg férjet.
2010. aug. 18. 00:48
 28/38 anonim ***** válasza:

Nem amiatt, hogy kijelentetted, hogy nem akarsz gyereket, hanem, hogy kijelented, hogy "SOHA". Akik már most tervezgetik az életüket, hogy 23 évesen már gyereket akarnak, ugyanúgy még nem gondolnak bele, hogy ez mivel jár.


A gyerek dolgot még az elején azért hoztam fel, mert rengeted felelősséggel jár. Meg kellene értened, hogy egy 30 éves embernek már nincs ideje és valószínűleg energiája se, hogy 2-3 éveket járogasson egy lánnyal, hogy aztán döntsenek, hogy lesz-e tovább, vagy a lány inkább más kalandokat keres. 30 évesen az összes férfi -akinek szándékában áll valaha is...- már meg akarna házasodni, gyerekeket szeretne, otthont szeretne. Nem pedig egy könnyed járogatást egy 18 éves lánykával.


Amúgy meg miért nem szereted ennyire a korod béli srácokat? Csak azért, mert komolytalannak tartod azokat, akiket ismersz?

2010. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, majd rájössz, de legalább ne hangoztasd, hogy ennyire meg annyira vagy érett meg felnőttes. Komolyan elegem van a kis 16-18 éves sunákból, akik eljátszák mennyire érettek és felnőttek egy 30as férfihoz, na de amikor a lényegről lenne szó, akkor érdekes módon egyből rohannak vissza anyucihoz.
2010. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 kayl18 ***** válasza:
kérdező, egészségedre, jó hogy nem 60 éves f.sszal akarsz b.szni
2010. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!