Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelt kérdés

Nekem általában nem jön be a saját korosztályom. Mindig is feljebb nézelődtem jó pár évvel. A 30-as pasik jönnek be. De én ezt sose tagadtam (persze anyának nem reklámozom, idegbajt kapna) de a barátaim mind tudják. Az egyik barátnőm múltkor azt mondta, hogy a harmincvalahány éves pasikkal az a baj, hogy amelyik jó pasi, és normális az mind foglalt. Amelyik meg jól néz ki és nem foglalt, annak tutira van valami defektje különben nem lenne egyedül. Én ezt nem így látom. Ti?

18/L


2010. aug. 17. 23:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Szerintem az is általánosítás, hogy egy 30 éves férfi nem vehet komolyan egy 18 éves lányt.

Én pont úgy látom, hogy ez az a kor, amire a pasik kiélik magukat nagyjából, és már komoly kapcsolatra vágynak, nem csak kalandokra. Van kellő tapasztalatuk, tudják mit akarnak. Ha a pasi kicsit lazább, hülyülősebb típus a lány pedig elég érett sztem működhet.

2010. aug. 17. 23:56
 12/38 A kérdező kommentje:

"gondolom annyira nyomi vagy, hogy olyanoknál keresgélsz akik már kezdenek "kifutni az időből" és lejjebb adják a szintet?"

Miért kell rögtön szemétkedni? Nem vagyok nyomi, nincs velem semmi baj. Nem mondom hogy gyönyörű vagyok, de ronda sem. Nem gondolom, hogy nem lenne esélyem a saját korosztályomnál. Egyszerűen csak nem érdekelnek.

2010. aug. 17. 23:58
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves embert -függetlenül a nemétől- még nem lehet komolyan venni. Nincs olyan világképe, élettapasztalata, ami erre indokot adna. Attól még nem lesz valaki komolyan vehető, hogy érettnek érzi magát.


Érettnek érzed magad ahhoz, hogy munkába állj? Ahhoz, hogy mikor hazamész, foglalkozz a gyerekeiddel? Hogy vezess egy háztartást? Hogy a későbbiekben esetleg elváljatok és egyedül maradj -mondjuk- a két gyerekeddel?


Ha ezek közül bármelyikre is az a válasz, hogy nem, akkor nem állsz még készen arra, hogy a 20-as éveidet átugorva próbálj a 30-asok világába beilleszkedni. Mert az ugye Te sem várnád el a párodtól, hogy egy gyerekként tekintsen rád, akit még nevelni kell.

2010. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Jézus!!! Milyen gyerek meg háztartás???

Egyetem először talán. Különben sem azt mondtam h hozzá akarok menni, csak hogy az a korosztály jön be.

2010. aug. 18. 00:07
 15/38 anonim ***** válasza:
Minden kamasznak is van olyan korszaka, amikor sokkal érettebbnek és okosabbnak tartja magát a korosztályánál.
2010. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"Milyen gyerek meg háztartás???"


Miért, szerinted miből áll egy 30-as nő élete? :D Vagy most komolyan azt várnád a párodtól, hogy vár rád 12 évet, míg felnősz hozzá? :DDD


Majd az egyetemen találkozol majd komolyabb gondolkozású srácokkal. Felesleges a 30-asokat hajkurásznod.

2010. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem, nem várnám tőle hogy várjon rám 12 évet. Attól, hogy egy pasi 30 éves nem biztos hogy akar már gyereket. Nyilván első pár randin megismeri egymást két ember és ha látják hogy nem ugyanarra tartanak akkor nem kínozzák egymást feleslegesen hanem mindenki megy tovább a maga útján. Mitől működne ez másképp a köztünk lévő korkülönbség miatt?
2010. aug. 18. 00:17
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves csaj nem akar komolyat. Aztán kis idő múlva lelép, hogy "ő még nem akarja lekötni magát". A 30-as pasik pedig már szeretnék magukat elkötelezni valaki mellett.
2010. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted egy pasi hány évesen akar gyereket? 40?


Amúgy meg végül is akkor mi célból akarnál 30 éves pasikkal kezdeni? Csak randizgatni szeretnél? Vagy hogy?


Biztos találnál olyan pasit, akinek a gyerek nem lényeg, sőt, nem akar. Viszont egy ilyen ember akkor sem fogja megváltoztatni a véleményét, mikor Te már idősebb leszel és szeretnél gyereket.

2010. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Mit csináljak... a saját korosztályom egyszerűen hidegen hagy. Nem érdekelnek. Ezt nem tudom befolyásolni. Ez van és kész.
2010. aug. 18. 00:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!