Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi tényleg "defektes"?

Figyelt kérdés

Nekem általában nem jön be a saját korosztályom. Mindig is feljebb nézelődtem jó pár évvel. A 30-as pasik jönnek be. De én ezt sose tagadtam (persze anyának nem reklámozom, idegbajt kapna) de a barátaim mind tudják. Az egyik barátnőm múltkor azt mondta, hogy a harmincvalahány éves pasikkal az a baj, hogy amelyik jó pasi, és normális az mind foglalt. Amelyik meg jól néz ki és nem foglalt, annak tutira van valami defektje különben nem lenne egyedül. Én ezt nem így látom. Ti?

18/L


2010. aug. 17. 23:40
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Jó hogy nem 60 éves fasszal akarok baszni.. kösz... Miért kell rögtön közönségeskedni. Azt gondolom én eddig kultúrált módon megfogalmaztam a mondanivalómat. Na mindegy.

Amásik meg hogy nem hangoztattam hogy mennyire érett vagyok. Bocs ha ez jött le, nem ez volt a célom. Csak annyit mondtam, hogy ha egy lány képes éretten viselkedni akkor simán működhet a dolog egy idősebb pasival, feltéve ha a pasi se veszi magát halál komolyan. Amúgy sztem nem az a lényeg hogy más mit gondol hanem hogy az a két ember mit gondol akik összejönnek, mert ha őket nem zavarja a korkülönbség, akkor a többi nem számít.

Azt hogy a lány éretten viselkedik úgy értettem, hogy rengeteg korombeli van aki nem tudja mit akar a jövőben, csak úgy el van. Kiválasztott valamilyen fősulit vagy egyetemet, felvették ugyan de nincsenek különösebb tervei a jövőre nézve, csak egyetemre jár amíg ki nem találja mihez kezd. Nincsenek céljai, csak sodródik, bulizik, élvezi ami jön, de hosszútávon nincsenek tervei. Ezzel szemben van olyan aki tudatosan kiválasztja a szakmáját, tudja hogy mit akar elérni és küzd is érte keményen és nem veszi félvállról a dolgokat. Ilyen szintű érettségre gondoltam, nem arra, hogy kész egy gyerekre meg a háztartás vezetésére. Nyilván nem ugyanazt jelenti az érett egy 18 és egy 30 körüli nőnél.

Nem akarok arról vitázni, hogy nekem miért ez a korosztály jön be, vagy hogy hogy képzelem ezt. Legyen ez az én bajom, de megjegyezném, hogy sztem eddig nem nagyon kaptam férfi véleményt. Lehet hogy csak én érzem úgy hogy eddig nők írtak. De meghallgatnék egy 30 körüli pasit is, hogy ő mit gondol erről az egészről. Járna-e korombelivel.

2010. aug. 18. 09:13
 32/38 A kérdező kommentje:

"Komolyan elegem van a kis 16-18 éves sunákból, akik eljátszák mennyire érettek és felnőttek egy 30as férfihoz, na de amikor a lényegről lenne szó, akkor érdekes módon egyből rohannak vissza anyucihoz."

Hogy értetted, hogy a lényegnél rohannak vissza anyucihoz?

2010. aug. 18. 09:16
 33/38 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges vitázni most ezen, egyébként is nem egyformák az emberek valakinek az érettebb pasik jönnek be valakinek egész mások.....de én is azt mondom 18 évesen még fiatal vagy lekötelezni magad az még ráér később(de gondolom nem is akarod még)...sok sikert hozzá

20/L

2010. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy csak én érzem úgy hogy eddig nők írtak."


Áuu! Ez fájt. :D


Egyébként nem értem, hogy miért nem érted meg, hogy egy 30 éves pasinak már nincs ideje annyira komolyan nem venni magát, hogy várjon rád éveket. 26 éves kor fölött az emberek inkább már párkapcsolatokra hajtanak -már aki nem csak szexre megy-, nem egyszerű kis járogatásokra. Márpedig az eddigiek alapján nekem az jött le, hogy Te az utóbbit szeretnéd.


Végül is Te döntesz, de előre szólok, hogy egy ilyen kapcsolatban, mikor a két félnek ennyire különbözik a gondolkodásmódja, valaki biztos sérülni fog.


20F

2010. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ne legyetek trógerek a kérdezővel.

Nem hiszem, hogy minden 30 éves szabad fiú elcseszett.

2010. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon összeillenek, amíg az újdonság varázsa tart, de később előjöhetnek a problémák.
2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy nagyon összeillenek, amíg az újdonság varázsa tart, de később előjöhetnek a problémák."

Ez olyasmi ami két teljesen azonos korú embernél is előfordulhat.

2010. aug. 18. 21:29
 38/38 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem akartam belegázolni a lelkedbe, azzal h eddig csak lányok írtak:)

Oké te fiú vagy, de nagyjából korombeli, és arra céloztam, hogy egy idősebb pasi véleménye is érdekelne. Mert oké, hogy te úgy gondolod, hogy 26 éves kor felett párkapcsolatra hajtanak, de te se ez a korosztály vagy, tehát valahol ez is csak jóslás:)

2010. aug. 22. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!