Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 férfiak! Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan 24 éves nőről,aki szűz és még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 22:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%
28 férfi vagyok még én se csókolóztam úgyhogy csak hajrá:)
2021. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
22%

18-as, igen, szomorú. De pont azért írtam le a sztorit, mert én úgy gondolom, aki 23-25 éves koráig még egy szimpla csókig sem jut el, annál azért van valami mentális probléma.


Mert ez már bőven túlmegy a "nem jön össze az első jöttmenttel" kategórián. Ja, írtam az elején ugye, hogy egy barátunk tesójánál ugyanez van, őt is hasonlóan visszafogták otthon teljes mértékben.

2021. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Irreális igényei vannak, senki nem néz ki elég jól számára azok közül, akik ostromolják.
2021. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%
#22 nálad lehet súlyos mentális probléma!
2021. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor én is mesélek. Nekem alapvetően bejönnek a szűz lanyok. Volt 3 szűz baratnom is.

Az elso 19 volt, amikor elveszítette velem. Csinos, talpraesett lany volt, csak borzalmasan lusta. Amugy nem voltak vele különösebb gondok.

A masodik 21 volt, amikor lefeküdt velem. Csinos, szep arcú, csak nagyon karrierista volt, folyamatosan tanult meg dolgozott, nem nagyon volt ideje a pasikra.

A harmadik 23 volt, amikor lefekudtunk. Szinten csinos, laza, bulizos lany. Kalandosan élt mindig is, rengeteg ismerőse volt. Talan kicsit tul laza volt es nem talált eleg komolyat elottem.

Mindhárman teljesen rendben levők, értékekkel es hibákkal is. Mindharomnal csak egy picit mélyebbre kellett ásni, mint ameddig sok srac eljut a mai világban. Mindhárom termeszetesen oldott es magabiztos leányzó. Semmi baj nem volt veluk. Mindnek egeszseges szexuális elete lett es azota is voltak kapcsolataik.

2021. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Bárcsak megadódna szegény lány számára a lehetőség!Biztos vagyok benne, hogy neki megfelelő társra vár. Én is így voltam. De soha senkinek nem kellettem, mert annyira ronda vagyok. Most is szűz, 41 èves. Én mondom, pokoli igazságtalanság.
2021. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokan meg akarták dugni és egy dolog, hogy férfi szemszögből teljesen érthetetlen, hogy ez neki miért nem felelt meg, de ettől még ő döntött jól, hogy nem hagyja magát kihasználni és nyilvánosan megalázni. Ezerből egy fiú ha emberként bánik a lányokkal és nem csak egy puncit lát, amit meg kell dugni bármi áron.
2021. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%

25-ös, nem igazán releváns, amit írsz.


Most felhozol itt példának egy 19 éves lányt, miközben a kérdésben már 25 évesekről van szó. Azért érzed, hogy a kettő között van 6 év különbség?


Senki nem beszélt itt 19-21 éves szüzekről.

2021. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
87%

Semmi rosszat nem gondolok róla. Én is 24 voltam és szűz. Mellette tanult, átlag felett csinos és dekoratív, és átlagnál jóval műveltebb is, normális, rendezett családi háttérrel. Egyszerűen nem találtam hozzám valót, a másik pedig, hogy befelé forduló vagyok és voltam, és mindig volt bennem egy távolságtartás.

Aztán egyszer csak derült égből meglett a kémia egy velem egyidős sráccal, és két évig gyűrtük a lepedőt, már az első alkalom is szuper volt vele. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

(Azóta meg már férj, gyerek, stb...stb...)

N/38

2021. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 25-os, irtam 23 eves lányról is, aki mar közelebb volt a. 24-hez, mint a 23-hoz.
2021. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!