Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 férfiak! Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan 24 éves nőről,aki szűz és még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 22:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
#2 vagyok, jól besértődött mindenki. 16 évesen vesztettem el, ráadásul nem párkapcsolatban, hanem egy haverommal (ez majdnem jöttmenttel házibuliban kategória, de nem bánom és nem szégyellem). Attól még ez nem mindenkinek fér bele, és semmi kifogásolnivalót nem találok abban, ha valaki nem így szeretné átélni az első alkalmát.
2021. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Nagyra èrtékelném.
2021. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 peca1000 ***** válasza:
34%
Nincs nemi betegsége.
2021. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%

Még az, hogy nem volt szex, talán el lehet fogadni, talán van rá magyarázat (pl.: vallásosság).


De az, hogy még nem is csókolózott. Na az fura. Még aki vallásos, az is csókolózik.


Ha nem látnám és nem ismerném a személyt, arra gondolnék, hogy nagyon csúnya, nem kell a férfiaknak. Nem szép gondolatok, de kár álszenteskedni, mindenkinek ez az első gondolata.

2021. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%
Szeeintem valami baj lehet vele.
2021. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%

Szívesen tanitanám

36F

2021. márc. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én testvérem pont ilyen, és az egyik régi barátunké is - mindkettőnél ugyanaz a probléma, otthon teljesen elnyomták őket, gyerek-státuszban tartva, lelkileg labilisak emiatt és tényleg olyanok, mint a gyerekek.


Elég elnyomó, irányító jellegű családból jövök, ahol tilos volt mindenféle "nagylányoskodás", nem pártolták, hogy barátaink legyenek, nem jöhetett át hozzánk senki, nem engedtek el semmiféle programra ide-oda... Na, én kiléptem ebből, utáltak is érte, és végül annyira megromlott a kapcsolat, hogy már nem is beszélünk. De a húgomnak ez megfelelt, most lesz 30 éves és tudomásom szerint azóta sincs senkije, nem is járt soha sehova, neki mindig anyánk mondta meg, mit szabad és mit nem, tulajdonképpen olyan volt mindig lelkileg, mint aki megrekedt valahol 13 éves korában.

2021. márc. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%
17-es ez nagyon szomorú, hogy léteznek ilyen önző szülők. Sajnálatos, hogy az ilyennek az is jól esik, hogy esetleg a gyereke élete végéig társ nélkül marad, hogy inkább őket szolgálja. Viszont egy idő után a gyereknek bátorságot kéne vennie, mint ahogy te is tetted és kilépni ebből a környezetből.
2021. márc. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Az én ismerősöm is még otthon él szülőkkel, munkanélküli 28 évesen és külföldi hírességekre csorgatja a nyálát. Szinte semmilyen kapcsolata nincs férfiakkal és képtelen elhagyni a komfort zónáját. Egyszer felkínáltam neki a lehetőséget, hogy összeköltözzünk, még munkahelyet is tálcán kínáltam neki, de az utolsó másodpercben megijedt és inkább maradt otthon a kényelemben. Külsőleg nagyon jól néz ki és aranyos csaj de úgy érzem örökre érintetlen marad, szerintem érzelmileg még gyerek.
2021. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%
Rusnya
2021. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!