Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok panaszkodnak, hogy miért nem jön össze egy normális kapcsolat, akkor miért tagadják meg egy új ismerkedés lehetőségét maguktól?

Figyelt kérdés

Pl. kiírja valaki, hogy csalódott vagy szeretne valakit, aki normális, de amint valaki szépen közeledik és érdeklődik, egyből elhajtják. Akkor mi értelme van ennek a kétszínűsködésnek?

Értem én, hogy itt egy anonim oldalon bárki bárkinek mondhatja magát és hogy sok a nem normális, de vannak akik komolyan vennék a dolgot.

Szóval ezt miért csinálják? Itt miért nem akarnak ismerkedni?

Ugyanúgy született már itt is hosszú kapcsolat.


2021. márc. 22. 11:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem azt mondtam, hogy tilos. Nyilván próbálkozni lehet (meg volt, akinek össze is jött itt valami), de attól még a legtöbb nőnemű user itt nem erre a célra használja ezt az oldalt, és a válaszomban meg is írtam, hogy miért. Ha pasizni akarunk, máshová megyünk, mert ez az oldal nem annyira megbízható.
2021. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom kizártnak, hogy vannak itt normális férfiak, akik csak unaloműzésképp vannak itt, mint például én. Tehát nem az ismerkedés a célom.

Viszont akik eddig rámírtak, hát....

Nem akarok bunkó lenni, de volt köztük, aki látszólag normális volt, de gyakorlatilag egy magányos, sérült, ráadásul nagyon csúnya illető volt. Én sajnálom, meg minden, de nem tudok vele mit kezdeni.

Volt olyan, aki jól nézett ki, de konkrétan zaklató volt. Átmentünk másik platformra, máris azt akarta, hogy én menjek ki hozzá oda, ahol lakik. Elkezdett hívogatni, stb. Letiltottam, még szerencse, hogy a teljes nevemet nem adtam meg, meg semmi egyéb elérhetőséget. Úgyhogy szerintem aki itt van, normális is, azt nem az ismerkedési szándékai hozták ide. Aki meg már itt is próbálkozik, azz valami nem stimmel. 0 infó alapján mindenképp "engem akar", az már gyanús.

2021. márc. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

#21, ha pasizni akarunk, hova megyünk? :D

Én eddig leginkább sehova, nem vagyok nagy online ismerkedős típus, de lehet, hogy van az a helyzet, amikor ezt újragondolom. Nem Bp., és 35+, vagyis nem tinder- célcsoport.


(#11 vagyok)

2021. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az ismerkedés rovatba, de ott meg kb nem ír senki. Mert ha nőként te akarsz itt ismerkedni, az itteni fasza csávók tartanak téged selejtnek, mondván a nőnek mindig jut férfi, bárhonnan. :D
2021. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha valaki panaszkodik, akkor miért hiszitek azt, hogy annak bármi jó.
2021. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugye látni, milyen kérdés kapcsán írnak rád. Na engem az utóbbi időben sok férfi szimpatikusnak talál, érdekesnek és kedvesnek tart, és ezt abból meg tudják mondani, hogy leírtam a melltartóméretemet egy öltözködős kérdéshez. Bámulatos.


Mikor erre rákérdezek, hogy ezt mind a mellem alapján tudják, és nem ismerkedem, akkor kapok egy egyoldalas személyiségelemzést, hogy miért fogok egyedül meghalni.

2021. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
#26 szakadok 🤣🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
26-os ez zseniális:D Nekem múltkor azt mondták, hogy majd a Tinderen írjam meg a pasiknak az elején, hogy mekkora "f*szparaszt" vagyok :D
2021. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, hogy az itteni privát üzeneteim 90%-ára mennyire igaz, amit a #26-os írt.

Amikor egy nő szomorkodik, hogy nincs egy párja, nem azt szeretné, hogy az első jöttment férfivel összejöjjön, hanem egy számára belsőleg és külsőleg vonzó férfival találkozzon, akivel tud tervezni.

Amikor éhes vagy, te is egy finom fogásra vágysz és nem száraz kenyérre, pedig mindkettő étel.

A. A.

2021. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz, mint a 26-osnál. egyszerűen nem találom vonzónak, amikor valaki izzadtságszagúan próbálkozik, amikor meg finoman elutasítom, el vagyok küldve a halál f@szára, hogy játsszak akkor a zuhanyrózsámmal.
2021. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!