Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok panaszkodnak, hogy miért nem jön össze egy normális kapcsolat, akkor miért tagadják meg egy új ismerkedés lehetőségét maguktól?

Figyelt kérdés

Pl. kiírja valaki, hogy csalódott vagy szeretne valakit, aki normális, de amint valaki szépen közeledik és érdeklődik, egyből elhajtják. Akkor mi értelme van ennek a kétszínűsködésnek?

Értem én, hogy itt egy anonim oldalon bárki bárkinek mondhatja magát és hogy sok a nem normális, de vannak akik komolyan vennék a dolgot.

Szóval ezt miért csinálják? Itt miért nem akarnak ismerkedni?

Ugyanúgy született már itt is hosszú kapcsolat.


2021. márc. 22. 11:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ide sokan amiatt járnak, hogy "ventilláljanak", együttérzést kapjanak, mert magányosak, és nincs körülöttük olyan személy, akivel őszintén beszélhetnének arról, ami nyomasztja őket. Érted? Arra tippelek, hogy nem amiatt ír ide, hogy ismerkedjen, hanem hogy kipanaszkodja magát és bátorítást, együttérzést kapjon. Esetleg tippet arra, hogy hogyan legyen túl a rossz helyzeten.
2021. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Igen ezt elismerem, hogy így van nagyjából.
2021. márc. 22. 11:34
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

"Miért olyan biztos, hogy minden nő jól néz itt ki?"


De akkor minek írsz rájuk? Elég megalázó visszaírni, hogy bocs, ronda/kövér vagyok, aztán megkapni, hogy "neeem, azt csak mondják a nők, nem igaz", ha meg képet küldesz, eltűnnek.

2021. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, az a baj, hogy a férfiak nem arra reagálnak, ha írsz egy féloldalas választ, amiben van 40 téma, amin el lehet kezdeni egy beszélgetést, hanem arra, hogy "24/N".


Ja, de van, aki reagál arra, is amit mondasz, elmondja, hogy hülye vagy, vagy megkérdezi, ki bántott.

2021. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

alapjáraton sosem lennék annyira kétségbeesett, hogy valakivel azért kezdjek ismerkedni, mert egyedül vagyok. attól még, hogy vágyom egy párra, megvan a jogom ahhoz, hogy eldönthessem, érdekel-e valaki vagy nem.

én speciel pár mondat beszélgetés után le tudom szűrni, hogy van-e értelme ismerkedni valakivel vagy sem.

2021. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 22. 11:46
 17/36 anonim ***** válasza:
93%

A jóképű, normális, igényes férfiak élőben vagy (vagy mivel most csak korlátozottan lehet) képpel, társkeresőn ismerkednek. Nem írogatnak rá kép illetve minden egyéb info nélkül valakire, csak azért mert nő. Ebből egyértelműen az jön le, hogy végtelenül el van keseredve, és tök mindegy csak nőnemű legyen az illető. Mivel megtehetem, hogy a jóképű, normális réteggel ismerkedjek, hülye lennék az itteni szerencsétlenekkel beszélgetésbe elegyedni.


PLUSZ ha már végképp itt akartok ismerkedni, akkor van ismerkedés kategória, ahol olyan nők vannak, akiknek van erre igénye, tehát miért is kell tök random gyakorikérdéses válaszokra, amelyekben az illető meg sem említeni, hogy ismerkedni szeretne, privát üzenetben reagálni, és írogatni neki a hülyeségeiteket?

2021. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#14, ez annyira... hát igen.

Én 40N, erre inkább milf-vadászok utaznak, hiába nem szex / ismerkedés témában reagáltam valamire.


Jókat lehet egyébként beszélgetni itt és én kifejezetten bírom, hogy arc nélkül kevesebb előítélet (pro és kontra) van. Nagyon kellemes meglepetés futottam már bele, és lett belőlük jó baráti, haveri viszony.

2021. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

Évek óta használom az oldalt, de soha egy pasit se akartam innen megismerni. Sőt...

Nagyon is megértem azt, aki nem veletek akar ismerkedni. Annyira magányos és elkeseredett nő nincs a világon.

Pont az a baj, hogy már túl jól ismerünk titeket....

2021. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
5%
Mert csak picsognak és figyelemre vágynak, egy kis egoboost semmi több. Az ilyeneket olyan messziről el kell kerülni, hogy zörög.
2021. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!