Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok panaszkodnak, hogy miért nem jön össze egy normális kapcsolat, akkor miért tagadják meg egy új ismerkedés lehetőségét maguktól?

Figyelt kérdés

Pl. kiírja valaki, hogy csalódott vagy szeretne valakit, aki normális, de amint valaki szépen közeledik és érdeklődik, egyből elhajtják. Akkor mi értelme van ennek a kétszínűsködésnek?

Értem én, hogy itt egy anonim oldalon bárki bárkinek mondhatja magát és hogy sok a nem normális, de vannak akik komolyan vennék a dolgot.

Szóval ezt miért csinálják? Itt miért nem akarnak ismerkedni?

Ugyanúgy született már itt is hosszú kapcsolat.


2021. márc. 22. 11:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#30

Jobban is járunk a zuhannyal, azt hiszem. 😂

2021. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

De hülyék vagytok 😆🤣

(egyébként tényleg ez megy, csak kínomban röhögök magunkon:) )

2021. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#26 így van, és ez eléggé jól szemlélteti, hogy itt elég sok beteg lelkű pasi van. Ha le mered koptatni őket, akkor vagy előhúzzák a pszichológus phd-jüket és beállítanak egy pszichopatának, vagy leadnak egy óvodás színvonalú hisztit.


Nekem is volt, hogy a nőgyógyászati kategóriában írtam ki kérdést, erre rámírtak, én meg csak pislogtam, hogy még erre is beindul valaki? Szerintem eléggé egyértelmű, hogy oda nem társkeresési célból írok ki kérdést.

2021. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

Mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha senki sem próbálná félrevezetni a másikat... Nem kéne alattomos szándékok után kutatni és homokosokkal levelezni, akik nőknek adják ki magukat.

Pedig igazán észrevehetnék, hogy azért nem lehet itt értelmes emberbe botlani, mert az értelmes emberek úgy reagáltak a simliskedő, hazudozós kreténekre, hogy jól elhúzták innen a csíkot.


Lehet hogy alap marketinget kéne oktatni minden embernek, akiknek nem jön magától a felismerés, hogy egy közösségen alapuló platform színvonaláért maga a közösség felelős, és ahhoz hogy lehessen valahol értékes embert találni, jól meg kell ágyazni az értelmes ember fogadásához, mert a színvonalat potenciálisan emelni képes ember nem fogja jól érezni magát egy koszos, putris sufniban, a bizalmát pedig csak egyszer lehet eljátszani.

A buta felhasználóknak nem esik le, hogy minden egyes destruktív cselekedetükkel megágyaztak a saját későbbi és a jövőbeli tagok panaszkodásának.


"Ki mint vet, úgy arat"

2021. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
23%

Az értelmes nők találnak normális pasit, akivel kiépíthetnek egy normális kapcsolatot. A nem normális nőktől meg ne várj normális választ.


#34: Ugyanannyi beteglelkű nő is van az oldalon. A pontozások alapján pedig, talán még több is.

2021. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
83%
#35 szegénykém, téged is zaklatnak a nők, mikor kiírsz egy kérdést a prosztatádról? Mesélj :D
2021. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!