Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresésnél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresésnél milyen szöveggel illik indítani egy beszélgetést?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de még sose csináltam ilyet.. Az ilyen ,,Szia!Mizu? - Milyen volt a napod?" kérdéseket mellőzném, tudom hogy nem a legszimpatikusabb indítás. Viszont az ilyen túltolt ,,csajozós" szövegeket sem akarok írni, mert attól még kellemetlenebbül érezném magam.


Az aranyközépút lenne a legjobb ami udvarias is és nem túl nyomulós, de őszintén szólva nem tudom, hogy mit kellene írnom.. Pl. ,,Szia! Nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved ismerkedni(vagy beszélgetni)?" Ez mennyire okés?



2021. márc. 22. 16:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#7,9 és 10: Pedig sok csajnál látom kiírva, hogy az ilyen jellegű kezdeményezést törlik, vagy felhívják a figyelmét a másiknak, hogy ne is próbálkozzanak nála. Gyakorlatilag elvárt, hogy valami hiperegyedi dumával induljon az ismerkedés.
2021. márc. 23. 13:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Én is tinderezek, illetve a bumble-t is szoktam használni (ahol amúgy a lánynak kell először írnia) és barátkozás vagy szimpla beszélgetés céljából kipróbáltam lányként lányokkal (illetve a bumble-nek van is bff mode-ja is), illetve egyszer fiú profillal is regisztráltam mert kíváncsi voltam. Valóban sokan kiírják, hogy erre nem válaszolnak, legyél kreatív, legyél egyedi. Úgyhogy ezzel tisztában vagyok csak nem értem, vagy nem értek egyet vele.
2021. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!