Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan célszerű lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célszerű lányokkal ismerkedni diszkóban?

Figyelt kérdés
Érzelmes, nem csúnya srác vagyok. A csinos, mosolygós diszkós lányok jönnek be, de a tapasztalatom kevés. Hogy táncoljak oda a lányhoz, mit mondjak neki, hogy ne hajtson el. Hogyan fogassam fel a lánnyal, hogy nem csak megdugni akarom? Főleg csajszik véleménye érdekelne. Minél részletesebb a válasz, annál jobb. (Oltásra, offra, hülyeségre nem reagálok.)
2010. aug. 24. 23:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Te leszel a mentorom! :D Végigtanultam a fősulit, most meg már van időm bulizni és ezért vagyok ilyen bambusz, mivel akkoriban kimaradt. :D
2010. aug. 24. 23:34
 12/30 A kérdező kommentje:
Uhh. 23:31-nek ment. :D
2010. aug. 24. 23:34
 13/30 A kérdező kommentje:
Vagyis nem. Belegabalyodtam. De mindenkinek köszönöm! :D
2010. aug. 24. 23:36
 14/30 anonim ***** válasza:
74%
amugy meg nem kell félni semmitöl, csak az a lényeg NE legyél túl nyomulós..
2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Te jó ég :O beszélgetni ne hívd ki semmikép mert egyből azt hiszi meg akarod szop@tni.... ez nem jó ötlent táncolszz vele óvatosan odamégy hozzá de légy magabiztos és humoros azt bírják a nők .
2010. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Na van mit tanulnom. :D
2010. aug. 24. 23:56
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Először pl. megkérdezheted, hogy van-e kedve táncolni. Aztán ha sokat elvoltatok, akkor közelebb simulsz hozzá, néha megérinted (derekát, vállát, haját), de csak mintha "véletlen" lenne, aztán úgy is látod, h tetszik-e neki, hogy közeledsz felé, vagy inkább elhúzódik. :)
2010. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Berlin ***** válasza:
67%

Legfőképpen SEHOGY, itt egy másik topicban több lány is kioktatott, hogy szórakozóhelyekre nem azért járnak, hogy ismerkedjenek stb. hanem, hogy a barátnőjükkel (szigorúan egymással) kikapcsolodjanak!

28F

2010. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%
Deszar xD ha a barátnőkkel én ki akarok kapcsolódni, akk csajos estét szervezek, meg csajbulit... Bár azért, ha "falkában" vannak a lányok a discoba, akkor valószínűleg nem pasizni mentek :S.
2010. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Na gyűlik a tudás! Tehát azt is figyelni kell, hogy hány lánnyal van együtt a lány és ha ez a szám magas, az rontja ez esélyt, ha jól értem. ?
2010. aug. 25. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!