Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan célszerű lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célszerű lányokkal ismerkedni diszkóban?

Figyelt kérdés
Érzelmes, nem csúnya srác vagyok. A csinos, mosolygós diszkós lányok jönnek be, de a tapasztalatom kevés. Hogy táncoljak oda a lányhoz, mit mondjak neki, hogy ne hajtson el. Hogyan fogassam fel a lánnyal, hogy nem csak megdugni akarom? Főleg csajszik véleménye érdekelne. Minél részletesebb a válasz, annál jobb. (Oltásra, offra, hülyeségre nem reagálok.)
2010. aug. 24. 23:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Jajj már!!! Ez nem úgy működik, hogy kifigyelsz mindent. Aki megtetszik, ahhoz menj oda, táncolj neki egy kicsit, próbálj meg szemezni vele stb., azt ha semmi vagy elhajt, így jártál. Azért, mert sok nő együtt mozog, nem biztos, hogy csajos buliba nyúlsz bele. Próbálkozz!!! FGF
2010. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Igen neked is igazad lesz, mivel ez nem függvényanalízis. De nagyon örülök a sokféle véleménynek! Mindenkinek köszönöm!
2010. aug. 25. 09:48
 23/30 anonim ***** válasza:
39%
odamész hozzá, egyik kezedbe egy pohár ital, másiba egy óvszer és mosolyogva nyújtod felé. diszkóba úgyse hallana semmit a szövegből. :-D
2010. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Wáááóóó!! Kedves utolsó ha hozzám odajönne így egy fiú örülhet ha marad foga! Szerintem az a legjobb ha táncol éppen a lány akkor táncolva mész oda(de nem úgy direktbe hanem mintha csak arra keverednél) és elkezdenél vele táncolni, rámosolyognál satöbbi. Ha tetszel neki akkor benne lesz legalábbis én hagynám de ha nem jönne be a srác akkor szépen ott hagynám. :D Táncolsz vele egy kicsit, fizetsz neki egy sört(vagy ha nem akar alkoholt inni akk egy kólát) kihívod beszélgetni és kész. Ha tényleg érdekled akkor úgyse fog csak úgy otthagyni és tuti ad majd telószámot vagy msn címet. :) Egyébként arról amikor a csajok falkába mennek bulizni az a véleményem hogy egyáltalán nem hátrány. Ha tényleg tetszel neki akkor úgyis veled fog menni. :) Ne halgass a fiúkra én csaj vok csak jobban tudom hogy mi kell a nőnek! :D
2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ez tényleg átfogó válasz! Thx! Át fogom ültetni a gyakorlatba. :D
2010. szept. 14. 06:32
 26/30 anonim ***** válasza:
Majd tolj valami infot a beégésekről, meg a sikerekről:) FGF
2010. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
O.K. Majd írok valami tanulmányt. :D
2010. szept. 17. 09:22
 28/30 anonim ***** válasza:

na volt valami extra vagy égés? :D



én most megyek diszkóba hétvégén mesélhetnél :D

2010. szept. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Az eddigi tapasztalatok summázása:

1.) Nagyon lazának kell lenni, akkor már túl nagyot nem lehet égni.

2.) Jó ha van egy barát/haver velünk, mert a jelenléte elveszi az élét a negatív élményeknek.

3.) FONTOS: Nem minden lánynak ugyanaz jön be...

Részletezve: Ha jellemzően fiatal/félénk a csajszibarack, akkor a nonverbális megközelítés a jobb (tánc, mosoly, kezét megfogni...)

Ha picit idősebb és feltűnően intelligens (egyetemi bulikban esélyes), akkor az ember jó eséllyel többre megy egy őszinte bókkal nyitásként.

Azóta, hogy ezt a kérdést feldobtam, kb. 5-6 buliban voltam.

Egyre jobbnak érzem magam e téren.

Ha valaki most azt hiszi, hogy nekem ilyen egy éjszakás kalandok a célom, akkor nagyot téved. (Egyébként az ilyenek 90%-ban házibuliban születnek. Gondolom Ti sem hiszitek el, hogy a mai világban egy fiatal csaj feljön hozzám lakásra, mert szépen mosolygok rá. :D) Szóval igenis komoly kapcsira vadászok, de tény, hogy a diszkókban vannak a gyönyörű szép lányok!

Égés nem volt, a bunkó lányok esetleg ellöknek maguktól, szerintem ez nem az én szégyenem. :P De Őket is megértem, biztos, sok a tulok és ez egy Pavlovi-reflex.

Na a nagyon hi-tech lányoknál még nem merek próbálkozni egyelőre, Rómát sem egy nap alatt építették fel. :D

Jó munkához idő kell, amint lesznek új tapasztalatok szívesen leírom.

2010. okt. 3. 12:26
 30/30 anonim ***** válasza:
hello írhatsz még tapasztalatot mert én 2 szer voltam discoban és mindig elhajtottak pedig nem nézek ki rosszul és semmi olyat nem mondtam nekik csak hogy van e kedvük táncolni.. most is megyek a hétvégén a livingbe :) 18/F
2014. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!